Bonifacio į Sardiniją keltu

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Bonifacio

"Bonifacio Keltų uostas yra pagrindinis uostas Korsikos pietuose ir ji yra atskirta nuo Italijos salos Sardinijos Bonifacio sąsiaurį, kuri yra tik 7 mylių pločio. Bonifacio buvo buvo įkurta Bonifazio, Marquis Toskanos, 9-ojo amžiaus. Tai suteikia jai puikias nuorodas tarp dviejų salų keltais, kad visa tai gali būti užsakomi per AFerry

miestas yra padalintas į dvi dalis; senamiestis (Vieille Ville), o viršutinis miestas (La Haute Ville). Bonifacio yra šiek tiek viduramžių miestas su siauromis keliuose, o šonuose senų namų, esančių ant ilgo balto kalkakmenio iškyšulio, kad buvo raižyti vandenyną į neįprastų ir įdomių formų. Be to, Bonifacio yra labai populiarus turistų dėl savo artumo su kai kuriais iš geriausių paplūdimių Korsikos.

Yra Žymūs objektai verta aplankyti ir aplink Bonifacio, pavyzdžiui, 12 ir 13-ojo amžiaus bažnyčių, įskaitant Ste Marie Majeure ir Šv Dominique, kad "Laiptai į Aragonas King" ir akvariumo de Bonifacio. Valčių kelionės po Sdragonato urvas yra taip pat prieinama.

Bonifacio galite mėgautis kitą veiklą, pavyzdžiui, golfas, apsipirkti mieste parduotuvių, naudojasi didelis virtuvės vieną iš daugelio restoranų, taip pat bungee jumping, kalnų dviračių, nardymo ir burlentėmis.

Apie Sardinijos

Sardinija yra antra pagal dydį Viduržemio jūros sala (po Sicilijos), ir yra konstitucinė dalis Italijoje

Sardinija turi ilgą ir turtingą istoriją. žmogaus lieka Pažintys maždaug 250.000 P.m.ē. buvo rasta saloje.

Sardinija yra kalnuota ir derlinga sala, turinti šiltas, Viduržemio jūros klimatas ir pritraukia daug lankytojų su savo nuostabiu kraštovaizdžiu, istorinių vietų ir malonus pakrantės kurortų.

Sala tikrai kreiptis į visi gamtos mylėtojai, ar norite jūros, įsisiautėjęs upės, kalnai, kalvos ar miškus.

Kaip savo vaikščiojimo batai ant ir klajojo dekoracijos primygtinai rekomenduojama bet vizito į Sardiniją.

Jei esate Sardinijoje atsipalaiduoti tada nereikia bijoti, nes vietiniai restoranai teikia didelį spektrą maisto. Labai tikėtina, tačiau, kad jums bus įteiktas prieš 7pm, todėl neturi iš anksto pietūs!