Bonifacio Santa Teresa di Gallura Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • reti persikėlimai
    20 minutes
    Gauti kainą
  • 3 perėjimai kasdien
    30 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

Mažos Bonifacio Santa Teresa di Gallura kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Apie Bonifacio

"Bonifacio Keltų uostas yra pagrindinis uostas Korsikos pietuose ir ji yra atskirta nuo Italijos salos Sardinijos Bonifacio sąsiaurį, kuri yra tik 7 mylių pločio. Bonifacio buvo buvo įkurta Bonifazio, Marquis Toskanos, 9-ojo amžiaus. Tai suteikia jai puikias nuorodas tarp dviejų salų keltais, kad visa tai gali būti užsakomi per AFerry

miestas yra padalintas į dvi dalis; senamiestis (Vieille Ville), o viršutinis miestas (La Haute Ville). Bonifacio yra šiek tiek viduramžių miestas su siauromis keliuose, o šonuose senų namų, esančių ant ilgo balto kalkakmenio iškyšulio, kad buvo raižyti vandenyną į neįprastų ir įdomių formų. Be to, Bonifacio yra labai populiarus turistų dėl savo artumo su kai kuriais iš geriausių paplūdimių Korsikos.

Yra Žymūs objektai verta aplankyti ir aplink Bonifacio, pavyzdžiui, 12 ir 13-ojo amžiaus bažnyčių, įskaitant Ste Marie Majeure ir Šv Dominique, kad "Laiptai į Aragonas King" ir akvariumo de Bonifacio. Valčių kelionės po Sdragonato urvas yra taip pat prieinama.

Bonifacio galite mėgautis kitą veiklą, pavyzdžiui, golfas, apsipirkti mieste parduotuvių, naudojasi didelis virtuvės vieną iš daugelio restoranų, taip pat bungee jumping, kalnų dviračių, nardymo ir burlentėmis.


Apie Santa Teresa Gallura

mokestis (Aplinkosauginio švietimo fondas) priskirti garsus aplinkos patvirtinimą Mėlynosios vėliavos Santa Teresa keltų uosto už jų įsipareigojimą išlaikyti uostą gerai organizuota ir švarus.


gauti geriausią kainą už savo Bonifacio Santa Teresa di Gallura keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų Geriausios kainos keltais iš Bonifacio Santa Teresa di Gallura. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Bonifacio Santa Teresa di Gallura maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei viena, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Bonifacio Santa Teresa di Gallura keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Bonifacio Santa Teresa di Gallura yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .