Bolas į Pescara Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Bol Peskara keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Bolas į Peskara. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei LB į Pescara maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Bol Peskara keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Bolas į Peskara yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Bol

Bolas yra maža sala išjungti Splitas Kroatijoje. Bol garsėja turintys vieną iš gražiausių paplūdimių pasaulyje - Zlatni žiurkės, taip pat žinomas kaip "Auksinio kyšulio ar Golden Horn. Paplūdimyje yra žemės padalytas į Adrijos jūrą. Jūra yra kietas ir labai aiškus, puikiai tinka tokiai veiklai kaip nardymas, snorkeling ir burlenčių. Bol miestas yra malonus miestas featuring mūrinis namas. Klimatas švelnus, žiemą ir karštą vasarą, todėl miela vieta ištisus metus.

Apie Peskara

Peskara turi reputaciją už tai, kad šalis miestas, ar paplūdimiuose vasarą ar toliau į miesto centrą žiemą. Yra daug žinomų diskotekų į miestą, kuris yra verta aplankyti.

poetas Gabriele D'Annunzio buvo garsus gyventojas Peskara ir daug prisidėjo prie dabartinės gerovės. D'Annunzio turbūt geriausiai žinomas už tai, kad Mussolini fašistų partijos pirmtakas. Jis perėmė nedidelį miestą ir padarė ją savo asmeninį diktatūrą keletą metų, o Italijos vyriausybė svyruojantis, ką daryti su juo. Jis taip pat sumažėjo kamerinis puodą morkos ant Italijos parlamento stogo, protestuodamas per Italijos pralaimėjimo I pasaulinio karo.