Bol keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Bolas uostas yra įsikūręs pietinėje pakrantėje Brač (Kroatijos sala). Keltai iš Bol eiti į Peskara Italijoje. Galite užsisakyti keltu su AFerry

  • Bol keltai
  • Bol keltai
  • Bol keltai

Apie Bol

Bolas yra maža sala išjungti Splitas Kroatijoje. Bol garsėja turintys vieną iš gražiausių paplūdimių pasaulyje - Zlatni žiurkės, taip pat žinomas kaip "Auksinio kyšulio ar Golden Horn. Paplūdimyje yra žemės padalytas į Adrijos jūrą. Jūra yra kietas ir labai aiškus, puikiai tinka tokiai veiklai kaip nardymas, snorkeling ir burlenčių. Bol miestas yra malonus miestas featuring mūrinis namas. Klimatas švelnus, žiemą ir karštą vasarą, todėl miela vieta ištisus metus.

Keltai į ir iš Bol

SNAV a> turi naujausias ir greičiausias laivynas Viduržemio sudaro daugiausia su povandeniniais sparnais ir katamaranai. SNAV keltai gali pasiekti greitį iki 38 mazgų. Visi SNAV katamaranais ir povandeniniais sparnais turite kavinių ir batonėliams laive.

Bolas Jūrų Perkėla paslaugos

Bolas Keltų uostas yra labai paprastas, ir yra tiesiog dokas įlaipinami ir numesdami keleivius. Tačiau šalia yra gražus Zlatni žiurkė paplūdimys, restoranai, kavinės ir barai laukti, kol jūsų kelto išvykimo.

Kelionė į Bol Port

Bolas keltų uostas yra lengvai prieinama iš bet kur saloje. Galite gauti autobusu arba taksi į uostą, arba jei esate būnantiems Bol ji yra su lengvai pasiekti pėsčiomis iš bet kurios miesto.