Bojden keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Bojden yra įsikūręs ant Funen (Fyn) Danijoje saloje. Su AlsFærgen galite užsisakyti keltų iš Bojden į Fynshav apie ALS saloje per AFerry

Specialūs pasiūlymai

  • Bojden keltai
  • Bojden keltai
  • Bojden keltai

Keltai į ir iš Bojden

AlsFærgen metu veikia vieną indą tarp Bojden ir Fynshav, M/V Thor Sydfyen . Traukiniuose esančiais patogumais Šiame moderniame gerai įrengtas keltas yra bistro restoranas/kavinė, kurios parduoda šviežiai pagamintas Smorrebrod (Danijos atviros sumuštiniai), užkandžiai ir karštas, ir šaltus gėrimus. Taip pat yra daug žaidimo aikštelių skaičius vaikų ir už jos ribų.

Kelionė į Bojden

"Keliaudami automobiliu iš Odense, imtis kelių 9 per Ringe ir imtis kelią 8 pietus link Bojden.

Apie Bojden

Bojden keltų terminalas yra vaizdingoje vietovėje pietvakarių regione iš Funen salos (danų kalba: Fyn), su daugybe paplūdimių ir Quant uostamiestis atmosfera. Funen yra trečia pagal dydį sala Danijoje po Zelandijoje ir Vendsyssel-Tavo. Bojden yra įsikūręs į pietus vakarus nuo Odense, pagrindinėje miesto Funen sala.

Funen (Fyn) yra susijęs su pagrindinės Danijos saloje Zelandijoje iki Didžiojo Belto tiltas, kuris atlieka abu automobiliai ir traukiniai. Taip pat yra du tiltai, jungiantys Funen Danijos Jutlandijos pusiasalyje tik automobiliams.

Nors šie tiltai susieti Danijos sala Fyn su aplinkinių salų, The Bojden keltų paslauga suteikia patogų būdą keliauti į netoliese uosto Fynshav dėl ALS sala.

Bojden Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

AlsFærgen

Bojden Landevej 49, Bojden, 5600 Fåborg, Denmark