Bodrumas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Bodrum su AFerry. Keltai į Bodrum, Turkija, yra iš Dodekaneso salas. Jūs galite imtis keltu į Bodrumas nuo Kos.

Bodrumas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Bodrumas valdo Dodecanese Flying delfinais. Kai ieškote keltu į Bodrumas, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Bodrumas keltai su Dodecanese Flying delfinais yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės Bodrumas bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Bodrumas keltai
  • Bodrumas keltai
  • Bodrumas keltai

Apie Bodrumas

Bodrumas yra populiari šeimos kurortas Turkijoje, su turtingu istoriniu ir kultūriniu paveldu. Nors žinoma, daugiausia kaip atostogų paskirties vasaros, Bodrumas tampa vis populiaresnis su lankytojais kitose sezonus. Priežasčių yra daug, bet tikriausiai svarbiausia yra galimybė daugiau artimai mėgautis savo atrakcionų vengiant sezono klegesys. Skirtingai nuo daugelio kurortuose Bodrumas neužsidaro savo langinės ne vasaros pabaigoje, tačiau ir toliau aktyviai nors ir mažiau pašėlęs gyvenimo savo. Spalvinga turgus yra atvira savo suplanuotų dienų, temperatūra malonus ir vietiniai žmonės turi daugiau laiko kiekvienam Lankymūsi svečias.

Bodrumas šiandien yra madinga, kosmopolitiškas kurortas populiarus su šeimomis ir su jaunosios rinkinys iš viso pasaulio. Tai pasirinkimas paskirties tiems, kurie domisi turtinga istoriniu paveldu ir gamtos grožį regione, o jo prestižinis reitingą pritraukė visą galaktiką žvaigždžių Turkijos pramogų pasaulyje. Jis tikrai galima teigti, kad šis savo lankytojams įvairovė atitinka gerai, kad jos siūlo įvairių.

Žiūrėkite žemiau Bodrumas keltų tvarkaraštis informaciją ir mūsų Pilnas vadovas srityje.

Keltai į ir iš Bodrumas

Galite užsakyti Keltai į Bodrum su AFerry.

Dodekaneso Skraidymas Delfinai , laivai suteikia patogų sėdėjimo ir panoraminiai langai, todėl jums mėgautis nuostabiu vaizdu Turkijos pakrantės ir jūros.

Bodrumas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Dodecanese Flying Dolphins

Bodrum Ferry Terminal, İskele Cd, Kumbahçe Mahallesi, 48400 , Turkey