Bluebridge keltai

Bluebridge
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry greitai ir lengvai palyginti ir knyga Bluebridge bilietus. Bluebridge veikia keltų paslaugas Naujojoje Zelandijoje. Bendrovė yra žinoma dėl aukšto lygio aptarnavimas ir modernių, patogių laivų laivyną. AFerry visada turi puikių pasiūlymų už Bluebridge ir leidžia lyginti kainas, laiką ir maršrutus, kad padėtų jums rasti geriausius buriavimo jums. Naudokite AFerry greitai palyginti Bluebridge maršrutus į ir iš Picton ir Velingtonas. Kai Bluebridge maršrutai palyginti su paslaugų kitų keltų kompanijų, todėl, kai jums ieškoti taip pat galite pamatyti rezultatus Interislander padėti jums gauti geriausią pasiūlymą, o kelionės metu geriausias laikas, kad atitiktų jūsų planus.

Žr toliau naujausius Bluebridge kainas ir keltų laikų.

Apžvalga

Registracijos informacija

Su transporto priemonė keliaujantys keleiviai turi užsiregistruoti likus mažiausiai 1 val. iki išvykimo, keleiviai be transporto priemonės – likus 45 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
2
Trumpiausias pervažiavimas:
Picton - Wellington
3 valandos 30 minutes
Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Bluebridge Maršrutai