Blue Star Ferries

Blue Star Ferries
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Blue Star keltu į daugybę Graikijos salose, įskaitant Kretos, Kikladų salų ir Dodekaneso. Blue Star Ferries yra vienas iš labiausiai žinomų ir prestižinių keltų veikiančių įmonių Graikijoje ir veža Kasmet milijonai turistų Borto jų gerai įrengtas šiuolaikines keltais į atostogų Graikijos salų. AFerry visada turi pigūs kainas Blue Star Ferries ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Blue Star keltai Atėnų Pirėjo, Paros, Santorini, Kos, Naxos, Rodas, Paros, Iraklia, Kreta ir daug daugiau Graikijos salas. Dėl visų Blue Star Ferries maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Blue Star Ferries grafiką.

Apžvalga

Registracijos informacija

Keleivių patikrinimas vyksta 2 val. prieš išvykimą. Keleivių vyksiančių nuosavu kemperiu per Adrijos jūrą patikrinimo pradžia - 3 val. prieš išvykimą.

Maršrutai:
470
Trumpiausias pervažiavimas:
Iraklia - Schinoussa
5 minutes
Populiariausias maršrutas:
Rhodes - Kos
Pigiausia:
Rhodes - Kos
74 €*
*Kaina remiantis:
 • Keleivis be transporto priemonės x 3
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 17 d., ketvirtadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 29 d., antradienis

Specialūs pasiūlymai

Blue Star Ferries Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Rhodes - Kos
(Blue Star Ferries)
74 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 17 d., ketvirtadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 29 d., antradienis (Vienas kryptis)
 • 3 suaugę (Keleivis be transporto priemonės)

  Apie lenta "Blue Star Ferries

  Jei užsisakyti Blue Star keltu jums keliauti į vieną iš jų aštuoni šiuolaikinių keltų oro kondicionieriumi, kuris visiems siūlo visą spektrą traukiniuose esančiais patogumais. "Blue Star 1 " Blue Star 2 "Blue Star Parosas " Blue Star Naksas mygtuką "Blue Star Ithaki Superferry II Blue Horizon" ir Diagoras ,.

  Laive šie keltai, taip pat iš kajutės ir krėslų, įskaitant oro stiliaus sėdynių asortimentas, rasite a la carte restoranas, kavinė, baras, parduotuvės, interneto prieigos, bankomatas ir naktinis klubas. Dėl Blue Horizon , taip pat galite mėgautis baseinu ir atviro denio juostą vasaros mėnesiais. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King.


  Ar jums Blue Star Ferries Atėnai į Santorini maršrutu, Blue Star Ferries Pirėjo Amorgos keltų paslaugos, Blue Star Ferries Pirėjo Heraklionas maršrutas, The Blue Star Ferries "Piraeus Mykonos maršrutas arba bet koks kitas maršrutas iš Blue Star Ferries, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę. Taigi, ką jūs laukiate?