Blue Line keltai

Blue Line keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

mėlyna linija International "yra tarptautinė jūrų įmonė, kuri specializuojasi keleivių ir transporto priemonių tarp Kroatijos ir Italijos transportu. Jūs galite naudoti AFerry užsakyti mėlyna linija keltų Ankona kelionėms, Splitas ir Hvar. Žiūrėkite žemiau naujausias mėlyna linija keltų kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo mėlyna linija grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus BENT 2 valandoms iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Blue Line keltai Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Apie lenta mėlyna linija keltais

   mėlyna linija įgula ir darbuotojai bus patenkinti Jūsų lūkesčius jūsų kelionės metu, siūlanti tau aukščiausios klasės paslaugas ir aukščiausios kokybės kulinarijos patirtimi jų à la carte ir savitarnos restoranuose. Čia taip pat rasite kitų pasiūlymai savo baruose ir neapmuitinamų parduotuvių.

   mėlyna linija keltai veikia dvi Modernus ir jaukus laivus, Regina della Pace ", ir Dalmatija ,. Mėlyna linija pigus kainos reiškia, kad jis yra pirmasis pigių skrydžių jūrų bendrovė Viduržemio jūros regione.

   Naudojant šią mažą kainą modelį, mėlyna linija sugeba būti vienas iš labiausiai kainų konkurencingų bendrovių dėl Kroatijos -. Italy ne tik kelionės išlaidas, tačiau taip pat dėl rankinio apgyvendinimo


   Kai jūs keliavo laive, jūs būsite grįžta į Blue Line su šypsena ant veido.

   video

   Blue Line keltai YouTube video