Birkenhead į Šiaurės Airiją Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Liverpool Birkenhead

Liverpool Birkenhead yra miestelis Anglijoje įsikūręs ant Wirral Peninsula palei upės Mersey banką ir priešais Liverpulio mieste. Geriausiai žinomas kaip uostamiestyje ir jo laivų statybai 19 a. Gerai žinomi orientyrai yra Birkenhead parkas, jo įėjimas yra modeliuojama ant Illysus Atėnuose šventykla, ir jūs galite rasti romėnų elingas, smiltainis paduoda ir dviejų ežerų su puošniais tilto. Kitos vietos verta aplankyti yra Bidston vėjo malūnas, kuris sėdi ant keteros už miesto, ir Birkenhead vienuolynas seniausia Nuolatinis pastatas Merseyside įkurta 1150. Dėl Woodside perkėlos taip pat galite aplankyti tikrą vokiečių U-valtis su interaktyviomis rodo, sakau II pasaulinio karo vokiečių povandeninių laivų istoriją. Lankytojai gali pamatyti savo nuostabų interjerą ir atrasti savo stebėtinai gerai išsilaikęs artefaktus, įskaitant retą Enigma mašina.

Apie Šiaurės Airijos

Šiaurės Airija turi daug ką pasiūlyti lankytojams. Ji garsėja savo draugiškų žmonių ir gamtos grožį.

Bet atostogauti į Šiaurės Airijos paliks jus su prisiminimais gyvenimą. Šiaurės Airija taip pat yra įmerkta istorijoje nuo normanų pilių liekanas ankstyvosios krikščionių eros įskaitant vienuolynų, vienuolynus, ir, žinoma, "Celtic" kerta.

Šiaurės Airija taip pat garsėja savo ryškiomis žavinga baruose, kurie yra puiki vieta gauti Šiaurės Airijos skonį 21-ajame amžiuje.

Susėdę į Guinness pinta baruose, pavyzdžiui, John Hewitt ar Crown Liquor Saloon Belfaste yra puiki galimybė užgroti pokalbį su kai kuriais iš draugiškiausių žmonių jūs kada nors susitikti.

Šiaurės Airija Travel Guide

Naršyti nepaliestų žalios kraštovaizdžio ar patenkinti kai draugiškiausių vietinių gyventojų pasaulyje vienoje iš Belfasto daug ryškių baruose. Šiaurės Airija paliksite jus su prisiminimais tikrais visam gyvenimui.

Jei esate gamtos mylėtojas, jums bus meilė Šiaurės Airijoje. Iš tiesų, net jei esate ne, Šiaurės Airija leis jums įsimylėti su gamta. Pure nepaliestų miškų, ežerų ir upių priims jūsų kvėpavimas ir padėti jums pabėgti spaudimą ir kamienus šiuolaikinės gyvenimo. Nuo Kebble Nature Reserve Rathlin Island Castle Archdale grafystėje Fermanos, esate garantuotas, kad būtų suviliojo istorijos ir didybės Šiaurės Airijos kaime.