Bintan Resort keltai

Bintan Resort keltai
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Bintan Resort keltu į Indoneziją ir Singapūre. Bintan naudoja keturis catermaran keltai, kiekvienas su maždaug 300 sėdimų vietų. AFerry visada turi pigūs kainas Bintan Resort keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Bintan Kurorto Keltai į Tanah Merah ir Bandar BentanTelani. Žiūrėkite žemiau naujausias Bintan keltų kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Bintan grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus bent 40 minutėms iki išvykimo.

Maršrutai:
2
Trumpiausias pervažiavimas:
Bandar BentanTelani - Tanah Merah
1 valandos
Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Bintan Resort keltai Maršrutai

    Apie valdybos Bintan Resort keltais

    Jei atsitiktų jaustis Alkanas o laive, atrodo ne daugiau nei Bintan Resort keltai Deli, kur rasite platų užkandžių ir gaiviųjų gėrimų. Toliau stiprinti savo patirtimi su Bintan Resort keltai, atnaujinti į premium Emerald klasė - tai suteiks jums prieigą prie erdvios vietos, nemokamas karštų gėrimų ir prioriteto vežti. Galite pasirinkti Emerald klasė renkantis apgyvendinimo tipą.


    Ar naudojate Bintan Tanah Merah Bandar BentanTelani keltų maršrutą, arba Bandar BentanTelani Tanah Merah keltų jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionė.