Keltų Bilbao

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Bilbao Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Bilbao su AFerry. Keltai į Bilbao, Ispanijoje, yra iš Anglijos. Jūs galite imtis keltu į Bilbao iš Portsmouth.

Bilbao Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Bilbao valdo Brittany Ferries. Kai ieškote keltu į Bilbao, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Santander, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Bilbao keltai su Brittany Ferries yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Bilbao bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Portsmouth - Bilbao
(Brittany Ferries)
387 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 2 d., trečiadienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 11 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 2
  • Keltų Bilbao
  • Keltų Bilbao
  • Keltų Bilbao

Apie Bilbao

Bilbao, Ispanija didžiausiame uosto ir 6 pagal dydį miestas mieste, yra įsikūręs Baskijoje širdį ir yra gera vieta pamatyti Regionų vietų.

keltų uostas Bilbao įsikūręs Europos Atlanto vandenyno pakrantėje centre, rytinėje pusėje, Biskajos įlankoje. Tai privilegijuotiems geografinė padėtis leidžia uostas Bilbao susieti su pagrindinių tarptautinių uostų, ypač susieja su tiek Amerikos žemyno ir šiaurės Europoje.

Po 700 metų veikiantis kaip uosto, šiandien daugiau nei 200 jūrų paslaugas susieti Bilbao su 500 uostuose visame pasaulyje. Bilbao uostas atitinka aukščiausius veiklos pajėgumų reikalavimus. Pernai uostas Bilbao perkrauta daugiau nei 110.000 keleivių.

Atsižvelgiant į keltą iš Portsmouth į Bilbao uoste leidžia neturėti vairuoti tolimojo keliauti per Prancūziją. Kaip didmiestyje Šiaurės Ispanijoje, Bilbao yra puiki vieta jūs turėtumėte būti vyksta tolimesnės kelionės į Ispaniją. Galite užsisakyti Bilbao keltų bilietus čia AFerry.

Keltai į ir iš Bilbao

Brittany Ferries valtys siūlome patogius poilsio erdvės, internetas ir platų barų ir restoranų. Čia taip pat rasite kino teatruose, vaikų pramogos ir diskoteka klubų lenta kai kurių laivų. Visa tai reiškia, kad jūs niekada nebus nuobodu bortą Brittany Ferries keltu!

Bilbao Jūrų Perkėla paslaugos

"Bilbao Keltų uostas siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginius.


Taigi, ką jūs laukiate? Užsisakykite keltu į arba iš Bibao saugiai, lengvai ir greitai su AFerry! Daugiau informacijos apie kelionę į Ispaniją keltu iš Didžiosios Britanijos pamatyti mūsų Anglija į Ispaniją keltų maršrutus puslapį.

Kelionė į Bilbao

uosto terminalas Bilbao uosto yra prieinama tiek iš vakarų (Santander) ir rytus (Madrido ir Barselonos) per A8. Paimkite N644 išjungti ir sekite šio kelio į Bilbao keltų uosto.

Bilbao Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Brittany Ferries

Terminal de Brittany Ferries, Puerto de Bilbao, Muelle A3, Zierbena, 48508, Spain