Bilbao Anglijos Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Bilbao

Bilbao, Ispanija didžiausiame uosto ir 6 pagal dydį miestas mieste, yra įsikūręs Baskijoje širdį ir yra gera vieta pamatyti Regionų vietų.

keltų uostas Bilbao įsikūręs Europos Atlanto vandenyno pakrantėje centre, rytinėje pusėje, Biskajos įlankoje. Tai privilegijuotiems geografinė padėtis leidžia uostas Bilbao susieti su pagrindinių tarptautinių uostų, ypač susieja su tiek Amerikos žemyno ir šiaurės Europoje.

Po 700 metų veikiantis kaip uosto, šiandien daugiau nei 200 jūrų paslaugas susieti Bilbao su 500 uostuose visame pasaulyje. Bilbao uostas atitinka aukščiausius veiklos pajėgumų reikalavimus. Pernai uostas Bilbao perkrauta daugiau nei 110.000 keleivių.

Atsižvelgiant į keltą iš Portsmouth į Bilbao uoste leidžia neturėti vairuoti tolimojo keliauti per Prancūziją. Kaip didmiestyje Šiaurės Ispanijoje, Bilbao yra puiki vieta jūs turėtumėte būti vyksta tolimesnės kelionės į Ispaniją. Galite užsisakyti Bilbao keltų bilietus čia AFerry.

Apie Angliją

Anglija kasmet pritraukia daug lankytojų su savo įvairialypę kultūrą, įvairių kraštovaizdžių ir turtingą istoriją.

Daugelis turistų klijuoti į Londoną su daug nemokamų muziejų ir pasaulyje žinomų paminklų, pavyzdžiui, Big Ben, bet Anglija turi daug ką pasiūlyti jums ne tik sostinėje. Negalima tiesiog klijuoti į Londoną kitą kartą aplankyti.

Yra daug daugiau į Angliją, nei sostinėje. Geriausias būdas ją ištirti? Be savo automobiliu, žinoma.

Nepamirškite Anglija yra Mančesterio Namai - gimtinė Oasis ir namų dviejų didžiausių Europos futbolo komandų, taip pat garsiausių pasaulio universitetų miesteliuose Oksfordo ar Kembridžo.