Big Cat Green Island Reef Kruizai

Big Cat Green Island Reef Kruizai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite užsakyti Big Cat Žalia sala Reef Kruizai su AFerry. Nėra kelionė į Kernsas yra visiškai be tyrinėti Didysis barjerinis rifas - vienas iš septynių gamtos pasaulio stebuklų. Su Big Cat Green Island Reef kruizai, galite pasirinkti iš visą dieną ir pusę dienos kruizai, leidžia jums nardymo, neria, o maudytis krištolo skaidrumo vandenyse, naudojasi žiūrėti turus iš valties, ir net pailsėti smėlėtame paplūdimyje.

žiūrėkite žemiau detaliojo Big Cat Green Island Reef Cruises informacija apie tvarkaraščius ir geriausiomis kainomis mūsų klientai rasti neseniai.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams registracija prasideda 45 min. prieš išvykimą

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Big Cat Green Island Reef Kruizai Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Laive su Big Cat Žalioji sala rifas Cruises

   Big Cat Žalia sala Reef Kruizai laivynas susideda iš dviejų valčių; Big Cat ir rifas raketų ".

   Big Cat , yra 35 metrų katamaranų veikia visą parą kruizus. Laivas yra visiškai oro kondicionieriai ir erdvūs nameliai. Po jungiamojo Žalioji sala, skanus švediškas stalas yra, ir yra laive baras.

   rifas raketų , yra 24 metrų katamaranų ir veikia pusei dienos kruizus. Laivas yra greitųjų ir visiškai klimatyzowany.


   Ar vartojate pusę dienos kelionė, arba visą dieną kelionė, jūs privalo turėti nuostabų patirtį tyrinėti Didysis barjerinis rifas su Big Cat Žalioji sala rifas Tours!

   video

   Big Cat Green Island Reef Kruizai YouTube video