Berneray į Leverburgas Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Berneray į Leverburgas keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Berneray į Leverburgas. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Berneray į Leverburgas maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Berneray į Leverburgas keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Berneray į Leverburgas yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Berneray

Berneray platuma labai panašus į Skandinavijos platumos, kur vasaros mėnesių išskirtinai ilgas dienas ir yra linkę būti šilčiau, šiltas oras teka per Berneray dėl savo geografinės padėties ir temperatūros retai eina žemiau nulio , Kitas veiksnys, kad lankotės Berneray yra apakinti ekranas iš "Northern Lights"; šviesos taršos šiuo nuotolinio saloje trūksta, todėl idealiai peržiūrėti šį įspūdingą renginį, taip pat kitų astronominių funkcijų.

Berneray anketa pusmėnulio formos smėlio paplūdimys yra turbūt vienas iš gražiausių paplūdimių Škotijoje. "Machair" plotas Berneray yra saloje su spalvinga įvairių gėlių ir laukinių augalų ant ekrano funkcija.

Apie Leverburgas

Taip pat yra nardymo galimybės at rodel iš Stassa, priklausanti garlaivis Stassa tiems, kurie domisi tam tikru povandeniniu patirties avarija. Be to, daug kruizai taip pat galima gauti iš Leverburgas išilgai Harris Isle pakrantėje su daugybe balto smėlio paplūdimiai savo žinioje.

Pagal Leverburgas centre, ten yra mini rinkos vieta, kur galima rasti, bakalėjos parduotuvė, amatų parduotuvė, kavinė ir pašte.