Berneray keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Berneray yra maža sala išorinėje Hebridų Škotijoje. Berneray yra vienintelė apgyvendinta sala Harris išskyrus iš Boreray garso su tik vienas gyvenantis asmuo saloje. Berneray yra maždaug 10 kvadratinių kilometrų bendro ploto. Berneray vis dar yra vienas iš daugelio ramių ir nepaliestų salų dėl industrializacijos ir atsiskaitymo trūkumo.

  • Berneray keltai
  • Berneray keltai
  • Berneray keltai

Berneray uosto įrenginiai

Yra nemokama vietos valdžios institucija automobilių stovėjimo aikštelė tik 10 metrų nuo terminalo. Uostas yra be priežiūros, tačiau yra laukimo patalpa, kurią telpa iki 24 žmonių. yra įsikūręs miesto centre, kuris yra vos už 300 metrų nuo keltų terminalo Artimiausi parduotuvės ir bankomatai.


Apie Berneray

Berneray platuma labai panašus į Skandinavijos platumos, kur vasaros mėnesių išskirtinai ilgas dienas ir yra linkę būti šilčiau, šiltas oras teka per Berneray dėl jos vietą ir temperatūra retai eina žemiau nulio. Kitas veiksnys, kad lankotės Berneray yra apakinti ekranas iš "Northern Lights"; šviesos taršos šiuo nuotolinio saloje trūksta, todėl idealiai peržiūrėti šį įspūdingą renginį, taip pat kitų astronominių funkcijų.

Berneray anketa pusmėnulio formos smėlio paplūdimys yra turbūt vienas iš gražiausių paplūdimių Škotijoje. "Machair" plotas Berneray yra saloje su spalvinga įvairių gėlių ir laukinių augalų ant ekrano funkcija.

Berneray Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Caledonian MacBrayne

Berneray Ferry Terminal, Isle of Berneray, HS6 5BD, Scotland