Bergenas į Hirtshals Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 6 perėjimų per savaitę
    18 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Bergeno į Hirtshals keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Bergeno į Hirtshals. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Bergenas į Hirtshals maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Bergeno į Hirtshals keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Bergenas į Hirtshals yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Bergene

Bergeno mieste buvo įkurta 1070 karaliaus Olafo III ir iš pradžių buvo vadinamas Bjorgvin; dabar Bergenas gyvena maždaug 225000 gyventojų. Bergenas yra antras pagal dydį miestas Norvegijoje buvo pagerbtas Europos kultūros sostine 2000 metais Bergene pasigirti daug populiarių lankytinų vietų, įskaitant Floybanen (funikulieriumi), Edvardo Grygo muziejus, Hanseatic Muziejus, žuvies rinkos ir Bergenas akvariumas, kuris yra vienas iš geriausių ir labiausiai išsamių kolekcijų jūrų faunos Europoje.

Floybanen, funikulieriumi, pateksite nuo miesto centro (150 metrų nuo žuvies turgus) į Mount Floyen viršuje 320 metrų aukštyje virš jūros lygio. Čia jūs galite mėgautis vaizdu iš aplinkinių salų ir pasivaikščioti daug takai aplink kalną ir ežerų. Troldhaugen, Edvardo Grygo muziejus, buvo Nina ir Edvardo Griego namo. Šis patrauklus Šveicarijos stiliaus namas buvo pastatytas 1884-85, su įspūdingu vaizdu į ežerą Nordaas.

Apie Hirtshals

Lankytinos pamatyti o Hirtshals apima Nordsøen Okeanariumas, vienas iš didžiausių akvariumų Europoje su 70 skirtingų rūšių surinkimo ir 35 metrų aukščio Hirtshals Fyr Švyturys, pastatytas 1860 .