Bergenas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Bergenas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Bergeną su AFerry. Keltai į Bergeną, Norvegijoje, yra iš Danijos. Jūs galite imtis keltu į Bergeną iš Hirtshals.

Bergenas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Bergene valdo Fjord Line. Kai ieškote keltu į Bergeną, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Kristiansand, Langesund ir Larvik padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Bergen keltai su Fjord Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Bergeną bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Bergenas keltai
  • Bergenas keltai
  • Bergenas keltai

Apie Bergene

Bergeno mieste buvo įkurta 1070 karaliaus Olafo III ir iš pradžių buvo vadinamas Bjorgvin; dabar Bergenas gyvena maždaug 225000 gyventojų. Bergenas yra antras pagal dydį miestas Norvegijoje buvo pagerbtas Europos kultūros sostine 2000 metais Bergene pasigirti daug populiarių lankytinų vietų, įskaitant Floybanen (funikulieriumi), Edvardo Grygo muziejus, Hanseatic Muziejus, žuvies rinkos ir Bergenas akvariumas, kuris yra vienas iš geriausių ir labiausiai išsamių kolekcijų jūrų faunos Europoje.

Floybanen, funikulieriumi, pateksite nuo miesto centro (150 metrų nuo žuvies turgus) į Mount Floyen viršuje 320 metrų aukštyje virš jūros lygio. Čia jūs galite mėgautis vaizdu iš aplinkinių salų ir pasivaikščioti daug takai aplink kalną ir ežerų. Troldhaugen, Edvardo Grygo muziejus, buvo Nina ir Edvardo Griego namo. Šis patrauklus Šveicarijos stiliaus namas buvo pastatytas 1884-85, su įspūdingu vaizdu į ežerą Nordaas.

Keltai į ir iš Bergene

"Fjord Line" , jūs keliauti MS Bergensfjord , kur rasite platų patalpų ir apgyvendinimo , Laive, jūs taip pat galite rasti savitarnos restoranas su karštų ir šaltų patiekalų, Italijos restaraunt ir taip pat kavinė, kur patiekiama: karštų ir šaltų gėrimų ir užkandžių.

Bergen uosto įrenginius

Bergenas Keltų uosto siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginius. Terminalo patogumų yra karštas/šaltas gėrimų automatas, tualetai, Bagažo skyriai, taip pat įrengimai neįgaliesiems.

Kelionė į Bergeną

Jei išvyksta į žiemą, mes patariame jums patikrinti kelius ir orų informaciją, taip pat tinkamą reikalavimą jūsų automobilio padangų.

Jei važiuojate iš Oslo, imtis greitkelio RV7 ir sekti jį per Gol ir Eidfjord į Bergeną. Keltų uosto yra gerai pažymėtos.

Bergenas Keltų uostas yra penkių minučių pėsčiomis nuo geležinkelio stoties ir autobusų stoties Stromgaten.

Bergenas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Fjord Line

Nøstegaten 30, 5010 Bergen,Hurtigruteterminalen, Norway