Bergenas į Daniją Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Bergene

Bergeno mieste buvo įkurta 1070 karaliaus Olafo III ir iš pradžių buvo vadinamas Bjorgvin; dabar Bergenas gyvena maždaug 225000 gyventojų. Bergenas yra antras pagal dydį miestas Norvegijoje buvo pagerbtas Europos kultūros sostine 2000 metais Bergene pasigirti daug populiarių lankytinų vietų, įskaitant Floybanen (funikulieriumi), Edvardo Grygo muziejus, Hanseatic Muziejus, žuvies rinkos ir Bergenas akvariumas, kuris yra vienas iš geriausių ir labiausiai išsamių kolekcijų jūrų faunos Europoje.

Floybanen, funikulieriumi, pateksite nuo miesto centro (150 metrų nuo žuvies turgus) į Mount Floyen viršuje 320 metrų aukštyje virš jūros lygio. Čia jūs galite mėgautis vaizdu iš aplinkinių salų ir pasivaikščioti daug takai aplink kalną ir ežerų. Troldhaugen, Edvardo Grygo muziejus, buvo Nina ir Edvardo Griego namo. Šis patrauklus Šveicarijos stiliaus namas buvo pastatytas 1884-85, su įspūdingu vaizdu į ežerą Nordaas.

Apie Daniją

Skandinavijos šalis Danijos įsikūręs prie Vokietijos šiaurėje.

Danija yra graži šalis, sodrus, žalios kaime ir kalvomis. Danija turi naują klimatą ir daug už lankytoją pamatyti ir padaryti, įskaitant populiaraus Hanso Christiano Anderseno muziejuje Odense ir gyvą kultūrą ir istoriją šalies sostinėje Kopenhagoje.

Jutlandijos rasite Legolendo kuri daro didelę dieną už vaikams. Jei norite ieškoti daugiau gyvenimo dydžio architektūrą galite aplankyti netoliese kaimą Ebeltoft, kuris akmenimis gatvelės ir karkasinių namų.

Kelionių šiaurę ir rasite paplūdimio kurortų Lokken ir Lønstrup, kuris yra garsus savo meno jūriniai peizažai.