Bepu Osaka Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 7 perėjimų per savaitę
    11 valandos 50 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Bepu Osaka keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Beppu Osaka. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Bepu Osaka maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Beppu Osaka keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Bepu Osaka yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Beppu

"Jūs negalite eiti į Beppu ir apeiti karštų šaltinių - tai ne viskas į miesto širdyje. Žinoma, galite maudytis Hot Springsas (ir jums visiškai turėtų!), Bet taip pat, kad jūs galite mėgautis patiekalų virti virš gamtos garais ar tiesiog mėgautis spyruoklių, kurios yra tiesiog per karšta maudytis reginį (žinomas kaip iš Beppu Hells).

Bepu turi žavingą akvariumas ir kerintis beždžionių parką. Kartu su kelionę į karštų šaltinių, tikrai gali būti baimėje gamtos stebuklų Japonija pasiūlyti.

Apie Osaka

"Osaka yra daug pramogų ir atlikėjų menas vietose, įskaitant Nacionalinės Bunraku teatre, kur yra atliekamas tradicinis lėlių spektakliai. Taip pat galite sužinoti apie Japonijos dabarties ir praeities kultūros apsilankę Nacionalinis meno muziejus, kuriame veikia kavinė darbą nuo pokario laikų.

Profesionalus sportas yra didžiulis Osaka ir sporto gerbėjai turi platų pasirinkimas sporto žiūrėti. Miesto namai du profesionalūs beisbolo komandos, viena krepšinio komanda ir ten, žinoma, Sumo imtynių jei norite žiūrėti kažką unikalaus Japonijoje.

Taigi, užsisakyti keltu į Japoniją paprastai ir saugiai AFerry!