Bepu keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Bepu Maršrutai

Užsisakykite keltu į Beppu su AFerry. Buities paslaugos Japonijoje galima gauti iš Beppu į Osaka.

Bepu Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Beppu yra valdomas Sunflower Ferry. Kai ieškote keltu į Beppu, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Beppu keltai su Sunflower Ferry yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Beppu bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Bepu keltai
  • Bepu keltai
  • Bepu keltai

Apie Beppu

Bepu yra miestas ant Kiūšiū saloje Japonijoje. Garsėja karštųjų versmių, o Beppu bokštas, Beppu yra šiaurinėje pusėje Kiūšiū, kuris yra į pietus nuo žemyninės Japonijos. Jūs negalite eiti į Beppu ir apeiti karštų šaltinių - tai ne viskas į miesto širdyje. Žinoma, galite maudytis Hot Springsas (ir jums visiškai turėtų!), Bet taip pat, kad jūs galite mėgautis patiekalų virti virš gamtos garais ar tiesiog mėgautis spyruoklių, kurios yra tiesiog per karšta maudytis reginį (žinomas kaip iš Beppu Hells).

Bepu turi žavingą akvariumas ir kerintis beždžionių parką. Kartu su kelionę į karštų šaltinių, tikrai gali būti baimėje gamtos stebuklų Japonija pasiūlyti.

Keltai į ir iš Beppu

Keltų Saulėgrąžų , veikia didelius kruizinius laivus su apgyvendinimo variantų laive diapazone. Pasidalino turistų apgyvendinimo gerai tinka žygeivių, bet jei norite, yra daug privačių kajutės prieinama, visiškai su visais patogumais galima tikėtis rasti viešbutyje.

Jūs rasite klasikinis japonų maistas laive su Ferry saulėgrąžų ir įspūdingais vaizdais Japonijos pakrantę.

Bepu uosto įrenginių

Bepu keltų terminalo pastatas yra didelis ir namai visi įrenginiai būtų galima tikėtis iš šiuolaikinės keltų uosto. Restoranai, kavinės, prekybos centras, paštas ir pasažas visi tik kelios minutės pėsčiomis, įsikūręs Beppu Downtown.

Kelionė į Beppu

Bepu keltų uostas yra vos už 15 minučių kelio nuo JR Beppu traukinių stoties. Artimiausia autobusų stotelė keltų uosto yra "Bepu Kanko-KO Nr.3 uosto Kansai Kisen Mae". Arba taksi yra prieinama nuo JR Beppu geležinkelio stoties ir užtruks maždaug 10 minučių.

Jei keliaujate automobiliu, Bepu keltų uostas yra 15 minučių nuo Oita Beppu Expressway IC.

Bepu Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Sunflower Ferry

9-1 Shiomi-cho, Beppu City, Oita Prefecture, Japan