Bella Bella į Prince Rupert Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Bella Bella į Prince Rupert keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Bella Bella Prince Rupert. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Bella Bella į Prince Rupert maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas , jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Bella Bella į Prince Rupert keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Bella Bella į Prince Rupert yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Bella Bella

"Bella Bella įkurta tarp 1897 ir 1903 m guli ant šiaurinėje Campbell Island, British Columbia, Canada. Bella Bella, taip pat žinomas kaip Waglisla reiškia upę paplūdimyje, yra namo neinkorporuoto bendruomenės ir Indijos rezervų bendruomenei Heiltsuk esančių bella bella Indijos rezervų Nr.1 rytinėje pakrantėje Campbell sala.

Apie Prince Rupert

"Prince Rupert yra miestas Kaien sala Britų Kolumbija, Kanada, pavadintas po Prince Rupert Reino, pirmojo gubernatoriaus Hudson Bay Company. Prince Rupert yra puikus vieta tiems, kurie mėgsta patirti puikias lauke, o plotas turi daug pėsčiųjų takai, kad jums iš kraštovaizdžio. Geriausiai žinomas iš jų yra Butze Rapidsas kur, jei jūs gaunate laiko dešinėje, galite pamatyti atbulinės eigos slenksčiai, o gal net keletą užkietėjusių kayakers "Surfing" juos. McClymont takas yra dar vienas mėgstamas takas, geriau tinka tiems, kurie nori savo žygiai šiek tiek daugiau neskubantis, o Metlakatla Wilderness Trail yra nuostabi trasa, po maždaug 7 mylių pakrantės per sustabdymo tiltų ir požiūriu bokštai serijos. Įsitikinkite, kad turite gerą žemėlapį, tinkamus drabužius ir saugos įrangą prieš jus galvą.