Bella Bella Port Hardy Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

gauti geriausią kainą už savo Bella Bella Port Hardy keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Bella Bella Port Hardy. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Bella Bella į Port Hardy maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas , jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Bella Bella į Port Hardy keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Bella Bella Port Hardy yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Bella Bella

"Bella Bella įkurta tarp 1897 ir 1903 m guli ant šiaurinėje Campbell Island, British Columbia, Canada. Bella Bella, taip pat žinomas kaip Waglisla reiškia upę paplūdimyje, yra namo neinkorporuoto bendruomenės ir Indijos rezervų bendruomenei Heiltsuk esančių bella bella Indijos rezervų Nr.1 rytinėje pakrantėje Campbell sala.

Apie Port Hardy

"Port Hardy guli ant šiaurinio galo Vancouver Island Britų Kolumbija, Kanada. Tai pradžios taškas Cape Scott Provincial Park, Šiaurės pakrantės takas ir BC jūrų takas. Uosto Hardy pradžių buvo pavadintas po viceadmirolas seras Thomas Masterman Hardy, kuris buvo H.M.S. kapitonas Pergalė. Uosto Hardy susigiminiavę su Numata Japonijoje.