Keltų Belfastas

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Belfastas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

keltai Belfaste Šiaurės Airijos, plaukti iš Liverpulio Birkenhead Anglijoje, Cairnryan Škotijoje ir Douglas dėl salai. Maršrutai valdo dvi įmonės: "Stena Line" ir Meno sala Garo paketinis Company. Populiariausias maršrutas Liverpulis Birkenhead Belfastas su Kainos nuo £ 219 mainais už automobilio ir dviejų žmonių šį mėnesį.

Buriavimas galiojimo trukmė:

Buriavimas trukmė su Stena Line Cairnryan-Belfast paslauga yra nuo 2 valandų 15 minučių, su iki 6 kasdienių perėjose. Liverpool-Belfast paslaugas nuo 8 valandas iki 2 dienos perėjose.

Buriavimas trukmė su Isle of Man Garo Packet Company Douglas-Belfast paslauga yra iš 4 valandas ir 45 minutes. Tačiau aptarnavimas datos yra apytikslis ir priklauso potvynių ir oro sąlygas, todėl mes patariame jums patikrinti buriavimo kartus daro tiesioginę citatą.

Mes lyginame, todėl jūs gaunate geriausią kainą:

Kai atlikite paiešką keltu į Belfastas, mes taip pat padaryti keltų palyginti su panašiomis maršrutų, pavyzdžiui, mes taip pat bus parodyti jums Cairnryan-LARNE rezultatus, kai ieškote Belfasto keltu. Ir, žinoma, mes parodysime jums daugybę kartų ir kainų, todėl jūs galite gauti savo geriausią pasiūlymą

.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Cairnryan - Belfast
(Stena Line)
28 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 18 d., penktadienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 15 d., ketvirtadienis (Vienas kryptis)
  • 1 suaugę (Keleivis be transporto priemonės)
  • Keltų Belfastas
  • Keltų Belfastas
  • Keltų Belfastas

Borto savo Belfasto Ferry su Stena Line

Stena keltai, plaukiojantys tarp Jungtinės Karalystės ir Šiaurės Airijos Liverpulis į Belfastas maršrutu yra "Stena Lagan , ir " Stena Mersey ,. Šie šviesūs ir erdvūs laivai pasiūlyti didelį apsipirkti laive, patogūs sritys atsipalaiduoti ir puikus pasirinkimas maistu ir gėrimais.

Stena superferries plaukiojantys tarp Škotijos ir Šiaurės Airijos Karalystės (Cairnryan-Belfast) yra "Stena Superfast VII ir "Stena Superfast VIII . Borto šių superferries galite mėgautis Šiaurės Spa, ankšties Lounge, gyvenamasis kambarys ir skonis restoranas. Plius nemokamas bevielis internetas, nemokama Filmai ir išskirtinis "Stena plius ištaigingas baras. Šie keltai pasiūlyti patogius sritis atsipalaiduoti, puikus pasirinkimas maisto, prekybos ir pramogų ir, žinoma, šiltą Airijos Sveiki.

"rasite viską " Stena Line ", keltai pasiūlyti aukščiausius standartus komforto ir visus Laivo įrangos jums galėtų svajoti, įskaitant žaidimų aikštelės, parduotuvės, Wi-fi prieigą , barų, kavinių ir restoranų. Galite rinktis iš kelių skirtingų kabinos tipų, kad atitiktų jūsų poreikius, arba pasirinkti prabangų vieną, jei norite save palepinti.

<- borto informacijos meno sala garo paketų: + in-line vaizdai iš kurių vienas turėtų būti eksterjero laivas -->

Borto savo Belfasto Ferry su Isle of Man Garo paketų

rasite viską "Isle of Man Steam Paketiniai , keltai pasiūlyti aukščiausius standartus komforto ir puikias Laivo įrangos. Kai keliaujate su Isle of Man Garo paketas, jūs rasite vandenyno Avenue parduotuvė, prekiaujanti įvairių produktų, įskaitant laikraščių ir žurnalų. Jei išgalvotas kažką užkąsti ar greitas gėrimas taip pat rasite daug barų ir restoranų laive pasirinkimas. Garo Paketiniai virėjai ir darbuotojai naudoja Fairtrade ir vietinę produkciją iš Isle of Man tai reiškia, jūsų maistas yra ne tik skanus, bet natūra aplinkai taip pat.

Belfastas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Isle of Man Steam Packet

Isle of Man Steam Packet Company Terminal, Albert Quay, Belfast., BT3 9SS, Northern Ireland

Stena Line

Victoria Terminal 2, West Bank Road, Belfast, BT3 9JL, Northern Ireland