Bejaia Marseille Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

gauti geriausią kainą už savo Bejaia Marseille keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Bejaia į Marselis. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Bejaia Marseille maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Bejaia Marselis keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Bejaia Marselis yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Bejaia

"Anksčiau žinomas kaip Bougie ir Bugia, Bejaia yra uostamiestis Šiaurės Alžyras. Su istorija, kuri tęsiasi į viduramžius, kai ji buvo jis buvo vienas iš labiausiai klestinčių miestų Viduržemio jūros pakrantėje ir namų didžiųjų musulmoniškų dinastijų, miestas buvo okupuotas Ispanijos, tada turkai ir tada tada prancūzus. Miestas visada buvo varoma prekybos ir pristatė vaškinę žvakę į užsienio prekybininkai. Prancūzijos pavadinimas žvakė yra Bougie - taigi senas Prancūzų pavadinimas miestą.

Šiandien, su daugiau nei 900.000 gyventojų jums tikrai rasti daug pamatyti ir nuveikti. Aplankykite Brise de Mer, tuo senamiesčio pėsčiomis ir arti jūros ideali vieta išgerti kavos ar saldus mėtų arbata. Lipti į Žaliojo Carbon viršuje kurios funkcijos vienas aukščiausių švyturių pasaulyje - vaizdas bus jūsų kvėpavimas. Bejaia neleis jums žemyn ir su viešbučių gausa pasirinkti tai verta likti ilgiau nei keletą dienų.

Apie Marselis

"pats Marselis yra pagrindinis centras meno ir istorijos, su daug muziejų ir galerijų aplankyti. Dauguma vietos pramogų galima rasti 1, 2, 6 ir 7 arrondissements. Tai apima senojo uosto, Sainte Marie, istorijos muziejus ir daug daugiau švyturys. Transportas ir aplink miestą yra paprastas, su plačiu greitkelių "tinklo jungiamųjų Marselis į šiaurę, vakarus ir rytus, geležinkelio stotį su tiesioginių paslaugų Nica kelionėms, Tulūza ir Barselonoje, ir platus autobusų tinklą, kuris tarnauja miesto ir priemiesčių Marselio.