Bejaia Prancūzija Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Bejaia

"Anksčiau žinomas kaip Bougie ir Bugia, Bejaia yra uostamiestis Šiaurės Alžyras. Su istorija, kuri tęsiasi į viduramžius, kai ji buvo jis buvo vienas iš labiausiai klestinčių miestų Viduržemio jūros pakrantėje ir namų didžiųjų musulmoniškų dinastijų, miestas buvo okupuotas Ispanijos, tada turkai ir tada tada prancūzus. Miestas visada buvo varoma prekybos ir pristatė vaškinę žvakę į užsienio prekybininkai. Prancūzijos pavadinimas žvakė yra Bougie - taigi senas Prancūzų pavadinimas miestą.

Šiandien, su daugiau nei 900.000 gyventojų jums tikrai rasti daug pamatyti ir nuveikti. Aplankykite Brise de Mer, tuo senamiesčio pėsčiomis ir arti jūros ideali vieta išgerti kavos ar saldus mėtų arbata. Lipti į Žaliojo Carbon viršuje kurios funkcijos vienas aukščiausių švyturių pasaulyje - vaizdas bus jūsų kvėpavimas. Bejaia neleis jums žemyn ir su viešbučių gausa pasirinkti tai verta likti ilgiau nei keletą dienų.

Apie Prancūziją

Atraskite fantastišką apsipirkti, turtingą istoriją, keičiant kraštovaizdžio ir nuostabų maistą ir vyną. Prancūzija suteikė pasaulio šampanas, per 365 rūšių sūrio, ir kai kurie iš garsiausių pasaulio atlikėjų. Keltu į Prancūziją ir atrasti Britanijos mėgstamą atostogų paskirties.

Prancūzija yra didžiausia šalis Europoje, siūlanti įspūdingas įvairių kraštovaizdžiu, nuo kalnų Alpių ir Pirėnų į patrauklių upių slėnių Luaros, Ronos ir Dordonė ir plokštesnis kaimo Normandijoje ir ant Atlanto vandenyno kranto. Šalyje yra keletas 1800 mylių pakrančių patiks.

Oras dažnai keičiasi ištisus metus Atlanto įtakoja Vakarų pakrantės vietovėse klimatas iš Loire į baskų regione. Tikėtis švelnus klimatas ir dažnai lietus; Tačiau vasaros gali būti labai karšta ir saulėta. Aplankykite Prancūziją, kur jūs galite mėgautis šiltu Viduržemio jūros klimatas per visą Riviera pietus. Arba galvą vidaus Prancūzijos šlaituose Pirėnų ar Alpėse dėl kai kurių geriausių pasaulio slidinėjimo visoje žiemą.

Nėra neigia, kad Prancūzija yra didžiųjų kontrastų žemė, siūlanti begalinis pasirinkimą viliojantis vietas aplankyti, turtingą įvairovę kraštovaizdžio, virtuvių, klimato ir žmonių, su išskirtiniu kultūriniu paveldu.