BC keltai

BC keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

BC keltai pradėjo savo keltų paslaugas 1960 su dviem valtimis ir apie 200 darbuotojų. Šiandien tai viena didžiausių ir moderniausių pasaulio keltų bendrovių, siūlanti perėjas per metus pėdų keleivių ir motorizuotų keleivių.

Apžvalga

Registracijos informacija

 • From Port Hardy or Prince Rupert or Skidegate to Prince Rupert, Port Hardy or Skidegate
  Check in time is 2 hours prior to scheduled sailing.
 • Summer only: From the Northern Adventure (Skidegate to Prince Rupert) to Northern Expedition (Prince Rupert to Port Hardy) the cut-off time will be waived for the scheduled Route 10 & 11 connections in Prince Rupert.
 • From Port Hardy or Prince Rupert to a mid-coast destination (i.e. Bella Bella or Klemtu)
  check in time is 2.5 hours before scheduled departure.
 • From the mid coast (i.e. Bella Bella or Klemtu) to Port Hardy or Prince Rupert,
  check in time is 2 hours prior to departure.
 • From the Northern Adventure (RT 11) to Northern Expedition (RT 10) Summer schedule the cut-off time will be waived for the scheduled Route 10 & 11 connections in Prince Rupert.
 • From Port Hardy to Bella Coola
  check in time is 2.5 hours before scheduled departure.
 • From Bella Coola year round for sailings on the MV Nimpkish
  Check in at the BC Ferries dock a minimum of 60 minutes prior to the sailing time.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

BC keltai Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Laivynas

   Priklausomai nuo perėjos ir poreikį, BC keltai turi skirtingų rūšių keltai, nuo 560 pėdų ilgio, Dvasia Britų Kolumbijos ir Dvasia Vankuverio sala , kad gali tilpti iki 2100 keleivių ir 470 transporto priemonių, kad ilgai 111 pėdų, Nimpkish, , kad gali atlikti 133 žmonių ir 16 transporto priemones, kaip maksimali.

   BC Ferries laivai, vykstantys į Vankuverio sala, Southern įlankos salų ir Saulėtekio pakrantė " siūlo platų paslaugų ir įrenginių, su tos rūšies ir įvairovė, priklausomai nuo kelto. Tačiau visi jie turi kažką bendro, jie suteiks aukšto lygio klientų pasitenkinimą.


   Bortinis BC Ferries

   Bortinis BC Ferries rasite įvairių maisto ir gėrimų, priklausomai nuo laivo, iš all inclusive-švediškas stalas, prie savitarnos restorane ar kavos ir užkandžių. Be to, jūs taip pat galės įsigyti įžymybės, žurnalus ir užkandžiai laive parduotuvėje.

   Atsipalaiduokite ir mėgaukitės vaizdais nuo išorinio deniais ar pagrindinių poilsio srityse. Kai sezoniniai išvykimai pasiūlyti Seawest Lounge, , rami erdvė, kuri leidžia jums mėgautis taikiai kirtimas. Laive yra taip pat pramogų visų amžiaus.


   Ir atminkite

   Galite keliauti pėsčiomis arba su savo transporto priemone, BC keltai trunka automobilius, motociklus ir kt.

   BC Ferries laivai sukurta tam, kad lengva ir patogu perėja neįgaliems žmonėms. Jei keliaujate su vežimėliu ar naudoti ėjimo pagalbą, prašome informuoti bilietų agentas, kai jūs atvykstate į terminalą, todėl jie gali jums žinoti, kur eiti. Patartina atvykti į terminalą su vienos valandos iš anksto.

   Jūsų augintiniai leidžiama važiuoti laive BC keltai, tačiau jie turės likti ant transporto priemonės deniuose per pervažą, išskyrus vadovauti šunys ir sertifikuotos šunys vedliai.

   yra ranka krepšys bagažo paslauga už pėsčiaisiais keleiviai beveik kiekvieną maršrutą. Maksimalus svoris kiekvieno elemento yra 50lbs. Bagažo turės būti paženklinti ir vežami tinkamoje lagaminą ar konteinerį. Vertingi ir subtilus objektus, pavyzdžiui, sporto įrangos, nepriimamos.

   video

   BC keltai YouTube video