Batamo Singapūro Harbourfront Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

 • 16 perėjimai kasdien
  59 minutes
  Gauti kainą
 • 12 perėjimai kasdien
  1 valandos
  Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

 • Batam - Tanah Merah
  9 perėjimai kasdien
  45 minutes
  Gauti kainą
 • 9 perėjimai kasdien
  45 minutes
  Gauti kainą
 • Waterfront - Harbour Front
  1 perėjimai kasdien
  1 valandos
  Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Batam Singapūro Harbourfront keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Batam į Singapūrą HarbourFront. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Batamo Singapūro HarbourFront maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Batam į Singapūras HarbourFront keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Batamo Singapūro HarbourFront yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Batam

Batamo yra Indonezijos saloje, o didžiausias miestas Riau salos provincijoje. Tai tik 20km nuo Singapūro Southcoast, suteikiant jai lengvą priėjimą prie Singapūras per kelto. Tai tik maža sala, kurių bendras plotas 276 kvadratinių mylių, tačiau daugiau nei 1 mln gyventojų. Kaip ir su daugeliu salų rajone, Batamo siūlo savo lankytojams gražiai aiškūs jūros ir vandens sporto Jums dalyvauti asortimentas.

Jūs galite sugauti keltu iš Batamo centro uosto į Singapūre Harbour uostas. Galite užsisakyti keltu į arba iš Batam greitai, pigiai ir lengvai internetu per AFerry.

Apie Singapūro HarbourFront

Batamo yra Indonezijos saloje, o didžiausias miestas Riau salos provincijoje. Tai tik 20km nuo Singapūro pietinėje pakrantėje, suteikiant jai lengvą priėjimą prie Singapūras per kelto. Tai tik maža sala, kurių bendras plotas 276 kvadratinių mylių, tačiau daugiau nei 1 mln gyventojų. Kaip ir su daugeliu salų rajone, Batamo siūlo savo lankytojams gražiai aiškūs jūros ir vandens sporto diapazonas jums dalyvauti.