Batam keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Batamo Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Keltai iš keltų uosto ir uosto Batam Indonezijoje, burės į ir iš Singapūro Harbourfront uoste su Wavemaster, Batam Fast Ferry ir didingų Greitas keltai. Žemiau galite matyti pilną sąrašą išvykimų į visas paskirties vietas ir mūsų geriausių kainų degustatorius.

  • Batam keltai
  • Batam keltai
  • Batam keltai

Apie Batam

Batamo yra Indonezijos saloje, o didžiausias miestas Riau salos provincijoje. Tai tik 20km nuo Singapūro Southcoast, suteikiant jai lengvą priėjimą prie Singapūras per kelto. Tai tik maža sala, kurių bendras plotas 276 kvadratinių mylių, tačiau daugiau nei 1 mln gyventojų. Kaip ir su daugeliu salų rajone, Batamo siūlo savo lankytojams gražiai aiškūs jūros ir vandens sporto Jums dalyvauti asortimentas.

Jūs galite sugauti keltu iš Batamo centro uosto į Singapūre Harbour uostas. Galite užsisakyti keltu į arba iš Batam greitai, pigiai ir lengvai internetu per AFerry.

Keltai į ir iš Batam

Wavemaster siūlo modernius keltus į ir iš Batam Indonezijoje, į Singapūrą. Laive galite atsipalaiduoti viduje arba išorėje, su sėdimomis vietomis turimą keleiviams skirtų keltų kirtimo laiką.

Batamo Greitas Keltų veikia aukšto greitaeigiai laivai, kiekvienas vienas įrengta oro kondicionieriumi VIP salė, borto kino ir baras tarnauja užkandžiai ir užkandžiai.

Majestic Greitas keltai " veikia aukšto greičio paslaugos kasdien, su šiuolaikiniais laivais įrengti prabangūs įrenginių, kad jūsų kelionė būtų kuo patogesnė.

Batamo uosto įrenginiai

Batamo centro uostas yra Batamo centro miesto, kuris buvo sukurtas vyriausybės būti salos centras verslo ir apsipirkti. Jei jums rasti sau uoste anksti yra daug padaryti, su dideliu prekybos centras, prekybos ir maisto parduotuvėse.

Kelionė į Batam

sala yra tik nedidelis ir automobiliu užtruktų mažiau nei per valandą gauti iš vienos pusės į kitą. Iš viešbučio, mes rekomenduojame arba gauti taksi arba autobusu (Sunlong ar karalius ilgio) į keltų uosto.

Batamo Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Batam Fast Ferry

Batam Center Ferry Terminal, , Indonesia

Majestic Fast Ferry

Batam Center Ferry Terminal, , Indonesia

Sindo Ferry

Batam Center Ferry Terminal, Lubuk Baja Timur, Tlk. Tering, Batam Kota, Kota Batam, Kepulauan Riau, , Indonesia

WaveMaster

Batam Center Ferry Terminal, , Indonesia