Batamo Greitas Keltų

Batamo Greitas Keltų
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Batamo Greitas Keltų veikti Keltai į Batam, Harbor Bay, Sekupang ir NongsaPura Indonezijoje ir Singapūro HarbourFront į Singapūre. AFerry visada turi pigūs kainas Batam Fast Ferries ir naujausius specialius pasiūlymus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Užsiregistruoti reikia likus mažiausiai 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Batamo Greitas Keltų Maršrutai

   Laive su Batam Fast Ferry

   Batamo Greitas Keltų veikia 15 keltai veikia kasdien nuo Singapūro ir Indonezijos, kurių talpa svyruoja nuo 140 iki 338 keleivių kiekvieno laivo. Į greitaeigiai laivai gali pasiekti greitį iki 28 mazgų.

   laive, kiekvienas keltų įrengtas teikti prabangią kelionę. Facilities include oro kondicionieriumi VIP salė, borto kino ir baras, kuriame užkandžiai ir užkandžiai.

   Taigi, ar jums pasirinkti Singapūras HarbourFront į Batam keltu, NongsaPura Tanah Merah paslaugos, arba bet kuri kita Batamo Greitas Keltų buriavimo, jūs surasite daug su AFerry!

   video

   Batamo Greitas Keltų YouTube video