Bastija į Nicos Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 3 perėjimų per savaitę
    5 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Bastija į Nicos keltu jungia Korsika į Prancūziją ir valdo Korsika-Sardinija keltai ir Moby Lines. Taip pat lyginti kainas ir kartų Bastija į Nica, mes taip pat parodyti jums rezultatus Bastija Marselio ir Bastija į Toulon, siekiant padėti jums gauti iš Korsikos į Prancūziją ne geriausias laikas, už geriausią kainą.

vidutinė kaina rasti mūsų klientams Bastija Nica neseniai £ 101 su Moby Lines

.

Užsakyti Bastija Nicos keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Bastija. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Bastija į Nicos

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Bastia Nicos maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Bastija Nica todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Bastija į Nicos keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Bastija į Nicos maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigūs Bastija Nicos keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Bastija Nica kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Bastija Nicos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Bastija į Nicos. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Bastija į Nicos maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Bastija į Nica keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Bastija Nica yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Bastija

Bastija yra pagrindinis uostas saloje ir buvo įkurta 1380 pagal Genuja. Šiandien jis susieja Korsikos saloje į Prancūziją ir Italiją per perkėlos paslaugų, visi, kurie gali būti užsakomi internetu per AFerry

Bastija turi visas senas Viduržemio miesto su siauromis gatvėmis žavesio šonuose įvairovė aukšti pastatai, kurių neįvertinta elegancija inhanced iki dažytos langinės. Tai gyva vieta, kur jums patiks pasivaikščioti apie valios. Lankytinos vietos yra senojo uosto vietos, rinka, "Saint Nicolas" vieta, iš Mergelės Marijos katedra ir Šv Kryžiaus Vault.

Apie Nicos

"Nice yra 5 pagal dydį miestas Prancūzijoje ir vienas labiausiai lankomų miestų po Paryžių, daugiausia anglų, Amerikos, Skandinavijos ir Italijos turistų. Nice pasigirti ruožus balto smėlio paplūdimiais ir yra netoli garsaus miestelio Kanuose.

prieš 2000 metų, gyventojai iš Marselis laimėjo Nicos iš Italijos ir pavadino jį Nikaia po Nike, graikų deivė pergalės. Nice visada buvo ginčijamas teritorija; ilgą laiką, tai buvo dalis Italijoje ir galiausiai 1861 m; ji buvo prijungta prie Prancūzijos imperijos.

Nicos siūlo veiklos ir aptarnavimas nuo pateikimo ir valgomasis įvairovė, kad apsipirkti, degintis ir maudytis. Kino teatrai, teatrai, operos ir muziejai visus jūsų durų žingsnis. Arba galite tiesiog pasivaikščioti Promenade des Anglais ir mėgautis nuostabiu vaizdu.

Nicos yra daug gražių kvadratų apsilankymas, įskaitant Place Massena, kuris yra vienas iš tipiškiausių Nicos, ar įspūdingas Tete AU Carré, kad Louis Nucera bibliotekos pastate. Yra daug svarbių muziejai, esantys Nica, pavyzdžiui, Marc Chagall, Matisse, šiuolaikinių dailės muziejuje ir Massena. Nors šiame regione, taip pat galite aplankyti Pablo Picasso ir Antibes muziejus.