Bastija į Livorno Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimai kasdien
    4 valandos 30 minutes
    Gauti kainą
  • 7 perėjimų per savaitę
    3 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Mažos Bastija į Livorno kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Bastija į Livorno keltų

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Bastija į Livorno. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Bastija į Livorno maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Bastija Livornas keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Bastija į Livorno yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Bastija

Bastija yra pagrindinis uostas saloje ir buvo įkurta 1380 pagal Genuja. Šiandien jis susieja Korsikos saloje į Prancūziją ir Italiją per perkėlos paslaugų, visi, kurie gali būti užsakomi internetu per AFerry

Bastija turi visas senas Viduržemio miesto su siauromis gatvėmis žavesio šonuose įvairovė aukšti pastatai, kurių neįvertinta elegancija inhanced iki dažytos langinės. Tai gyva vieta, kur jums patiks pasivaikščioti apie valios. Lankytinos vietos yra senojo uosto vietos, rinka, "Saint Nicolas" vieta, iš Mergelės Marijos katedra ir Šv Kryžiaus Vault.

Apie Livorno

Livornas keltų uostas yra Toskanos regiono šiaurės vakarinėje Italijos rytinės pakrantės Ligūrijos jūros, apie 50 mylių į Korsikos šiaurės rytuose. Jūs galite gauti dažnai plaukimo iš Livorno į Šiaurės Afriką, Korsikos ir Sardinijos, ir visa tai galima užsisakyti per AFerry

Livornas yra vienas iš svarbiausių keltų uostuose Italijoje siūlo reisai į tiek Korsikos ir Sardinijos ir yra taip pat vienas iš šalies didžiųjų uostų miestuose. Livornas supa gražus jūros ir gamtos su nuostabiu kaimo įskaitant turtingas parkų.

Jūs galite sugauti keltu iš Livorno keltų uosto į Bastia, Golfo Aranci, Barselona, Porto Vecchio ir Olbija ir Tanger Med (Marokas) su keltų operatorių Korsika-Sardinija Keltai, Grimaldi keltai prestižą ir Moby Lines ir Capraia su Toremar.

Krovinių Lyderiai klubas paskelbė Livornas keltų uosto kaip didžiausias uosto regione, nes iš statinių ir įrenginių vietos, kurie stengiasi įtikti bet kokiam laivui pobūdžio ir neperleido prekių kategoriją.