Barra keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Gulėti prie pietų Patarimas išorinio Isles, Bara galima pasiekti keltu iš Eriskay. Tai turbūt geriausiai žinomas dėl savo auksinių paplūdimių, smėlio pievų, laukinių gėlių ir patikima interjerą.

Kelionė aplink į Barra

"išvykos laivais į Mingulay, Eriskay ir Barra Head, gali būti surengtas Bara išvykos laivais. Taip pat yra du automobilių nuomos bendrovės, kurios veikia saloje, kurios Peter Brown Castlebay, kuris bus pristatyti automobilį į bet kurią salą ir Margaret Macmillan, kuris turi 15 automobilių parką dalis. Tačiau, jei negali ar nenori vairuoti ten yra pasirinkimas arba iš taksi paslaugas, kurios yra prieinamos nuo Hatcher taksi automobilių.

  • Barra keltai
  • Barra keltai
  • Barra keltai

Apie Barra

atvykstate Castlebay, Barra pagrindinio uosto mieste, pamatysite salų žymiausią orientyrą, Kisimul pilis. Pilis buvo pastatyta MacNeil iš Barra į 15 amžiuje ir išlieka šeimoje šiandien.

Bara turi įvykių skaičius per vasaros mėnesius, įskaitant Barra Live, yra sala muzikos festivalis, liepos.

Bara Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas