Baris keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Baris Maršrutai

Užsisakykite keltu į Bari su AFerry. Keltai į Bari Italijoje, yra prieinami iš Albanijos, Kroatijos, Graikijos, Juodkalnijos ir Jonijos salų. Jūs galite imtis keltu į Barį iš Bar, Korfu, Dubrovnikas, Durres, Igoumenitsa, Patras ir Zante.

Bari Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Bario valdo Adria keltai, anek Superfast, Grandi Navi VELOCI, Jadrolinija ir Ventouris keltai. Kadangi 5 keltų bendrovės veikia ir iš Bari, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Barį, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Ancona, Brindisi ir Peskara, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Keltai su Adria keltai ir kitos veikiančios įmonės ir iš Bari yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Barį bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Igoumenitsa - Bari
(ANEK Superfast)
197 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 7 d., pirmadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 29 d., antradienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 2
Corfu - Bari
(ANEK Superfast)
72 €
  • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 30 d., sekmadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 17 d., ketvirtadienis (Vienas kryptis)
  • 1 suaugę (Keleivis be transporto priemonės)

Specialūs pasiūlymai

  • Baris keltai
  • Baris keltai
  • Baris keltai

Apie Bari

Visas regionas Bari yra išsibarstę įvairių įdomių vietų pamatyti. Bazilika San Nicola Šv Sabinus bažnyčia (pastatyta Bizantijos stiliaus), Petruzzelli teatras (Grand Opera House) ir "Castello Svevo (normanų-Hohenstaufen pilis) yra tik keletas iš šių vietų.

Bari uosto įrenginiai

Baris Keltų uostas siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginių, skirtų passengers.The uosto Bario yra modernus daugiafunkcinis uosto, kuris turi 2 pilnai įrengti terminalus ir 2 naujas kruizinių laivų krantinės statomas.

Keltai į ir iš Bario

Europos Seaways ", parką sudaro dviejų laivų F/B" Apollon " ir F/b Ionis ,. Abu šie laivai yra įrengti pagal aukščiausius standartus ir pasiūlyti patogius kirtimui tokia infrastruktūra kaip kajutėse, restoranų ir daugiau.

Jadrolinija keltai suteikti patogų apgyvendinimą kajutėse arba liukso. Naktys muzikos ir šokių galima buvo laive, be kitų žaidimų ir pramogų įvairovė. Taip pat yra turtingas pasirinkimas puikus maistas paruoštas laive pagal Jadrolinija Head Chef.

Juodkalnija Linijos " laivai yra pilnai įrengti laivai siūlo platų įrenginių laive, įskaitant kokybės kajutės ir oro stiliaus sėdynės, erdvūs holai ir restoranai tarnauja vietinių gėrybių ir tarptautinės virtuvės ar išgalvotas visą valgio ar tik užkąsti.

laive Itin , keltų rasite visą klasės įrenginių. Be to, iš patogios kajutės ir sėdimos vietos pasirinkimas rasite a la carte ir savitarnos restuarants ir barų. Vasarą taip pat gali apsvarstyti galimybę imtis panirti į ant denio baseine tikrai pradėti savo atostogas su šlakeliu.

Kai laive Ventouris , keltų rasite Naujos kreiseriniu įrenginių, įskaitant erdvus ir prabangus atskiri vonios kabinas, patogus panoraminiais holai, visą spektrą restoranais vietinių ir tarptautinių virtuvių ir neapmuitinamų prekių parduotuvės kartu su įvairiais pramogų.

Adria keltai ", du laivai rasite kabinos aukščiausius standartus su dušu ir vonios ir individualiai oro kondicionierius. Laivai taip pat siūlome patogų sėdėjimo su palydovinio TV ir filmų rodomas pagrindiniame salėje. Be to, neapmuitinamų parduotuvių, jūs taip pat rasti savitarnos restoranas laive ir barų ir poilsio srityse. Vasarą taip pat galite Swin baseine arba gauti saulės įdegio ant sunning denio.

Ant vienos Venezia Lines " 3 didelės spartos katamaranų, rasite erdvūs holai oro kondicionieriai, barų, restoranų ir mokesčių nemokamą apsipirkti. Į katamaranai turite naujausią oro pagalvėlė technologiją, leidžiančią pasiekti didesnius greičius iki 40 mazgų su nepaprastu komforto lygį.

Anek Linijos ", laivyno didingų modernių laivų oro kondicionieriumi visi pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive. Jų keltai taip pat pasižymi visomis a la carte ir savitarnos restoranai, kavinės-barai, parduotuvės ir vasaros mėnesiais galite net išsimaudyti, laivo plaukimo baseinas denyje ar tiesiog pradėti anksti savo saulės įdegio vieną iš sunning deniai.

Laive vienu Adriatica Traghetti keltai " du laivus rasite platų įrenginių, įskaitant vaikų žaidimo aikštelių, muito apsipirkti ir barų. Apie Adriatica Aš , jūs netgi galite rasti anglų užeiga. Adriatica Traghetti keltai laivai taip pat yra paslaugų restoranams, barams ir poilsio srityse. Vasarą taip pat gali apsvarstyti galimybę imtis kritimo, laivo baseine ar gauti saulės įdegį ant sunning denio.


Taigi užsisakyti Bari keltu šiandien su AFerry. Paprasta ir saugi rezervavimo ir puikus kainos ištisus metus!

Kelionė į Bari

"įsikūręs" kulno "Italijoje, Baris siūlo reisai į Graikiją, Kroatiją, Albanijos ir Juodkalnijos, iškirpimo ilgus valandų vairavimo. Visi šie keltai galima užsisakyti kambarį internetu lengvai su AFerry

Galite imtis A14 greitkelio ir išvažiuokite pažymėtos Baris "Nord. Norėdami patekti į Bari taip pat galite imtis Adrijos maršrutą, provincijos kelius SS16.

Artimiausia traukinių stotis Bari Ferry Port yra Baris Centrinė geležinkelio stotis (kuris yra apie 3km nuo Baris keltų uosto Piazza Moro ). Iš čia imtis

Baris Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Adria Ferries

Corso Antonio de Tullio, 70120, Bari, Italy

Adriatica Traghetti

Corso Antonio de Tullio, 70120, Bari, Italy

ANEK Superfast

Corso Antonio de Tullio, 70120, Bari, Italy

European Seaways

Corso Antonio de Tullio, 70120, Bari, Italy

Montenegro Lines

Corso Antonio de Tullio, 70122, Bari, Italy

Grandi Navi Veloci

Corso Antonio de Tullio, 70120, Bari, Italy

Jadrolinija

Corso Vittorio Veneto - Area Marisabella, 70120, Bari, Italy

Tirrenia di Navigazione

Corso Antonio de Tullio, 70120, Bari, Italy

Venezia

Corso Antonio de Tullio, 70120, Bari, Italy

Ventouris Ferries

Corso Antonio de Tullio, 70120, Bari, Italy