Baris į Bar Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    11 valandos
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

Kaip geriausią kainą už savo Bari Bar keltu

Su AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Bario į Bar. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Baris Bar maršrutą tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams siųsti mums atsiliepimus už Baris Bar keltai. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Baris Bar yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Bari

Visas regionas Bari yra išsibarstę įvairių įdomių vietų pamatyti. Bazilika San Nicola Šv Sabinus bažnyčia (pastatyta Bizantijos stiliaus), Petruzzelli teatras (Grand Opera House) ir "Castello Svevo (normanų-Hohenstaufen pilis) yra tik keletas iš šių vietų.

Apie Bar

Baras yra pakrantės miestas ir uostas pietinėje Juodkalnijoje. Mieste nėra labai didelis su maždaug 18.000 gyventojų, bet yra daug dalykų, kuriuos reikia pamatyti ir padaryti, įskaitant senamiestyje Bar, Haj Nehaj tvirtovė ir karaliaus Nikola pilies. Ir, žinoma, Baras funkcijos nuostabius paplūdimius su skaidriu vandeniu -. Tipiški regiono

Jei planuojate apsistoti kelias dienas ar daugiau jums bus rasti daug galimybių požiūriu viešbučių ir svečių kambariai, taip pat restoranų ir barų.