Barselona Sete Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Barselona Sète keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Barselonos į Sète. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Barselona Sète maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Barcelona į Sete keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Barselona Sète yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Barselonoje

Barselona yra Ispanijos Katalonijos regiono sostinė ir yra vienas iš Ispanijos ar net Europoje, gražiausių ir energingas miestų. Barselona yra kontrastų miestas, kuris yra akivaizdus savo architektūra, iš gotikinių spindulių ir šiuolaikinių kreivių, įskaitant garsiąją santuokos - Sagrada Familia.

Barselona yra padalintas į dvi dalis. Senas miestas, kuris yra miesto širdis, apima prekybos, kavinių ir muziejų. Tada Port Vell uosto, kuris yra barai, restoranai, parduotuvės, IMAX teatras ir didžiausią akvariumą Europoje, o ne per toli nuo pagrindinio Barselonos keltų uosto.

Apie Sete

Sète, žinomas kaip "Mažoji Venecija Languedoc", yra žinomas Sea Side Resort and pirmiausia žvejybos miestelis pietų Prancūzijoje. Pastatytas aplink Mont St Clair, Sète yra gražus miestelis su kanalų ir namų, pastatytų aplink juos. Galite patirti Sete anketa kulinariją garsėja austrės ir midijos tiesiog pasivaikščioti palei kanalą pusės ir mėgautis saule 12 kilometrų Sete smėlio paplūdimiai.

Nors Sète, taip pat galite apsilankyti "Mont St Clair" iš kur jūs galite mėgautis panoraminiais vaizdais Sète miesto ir jos uostus ir Viduržemio jūros regiono ir THAU mariose pailsėti.