Barselona Savona Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    20 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Barselona Savona keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Barselonos į Savona. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Barselona Savona maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Barseloną Savona keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Barselona Savona yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Barselonoje

Barselona yra Ispanijos Katalonijos regiono sostinė ir yra vienas iš Ispanijos ar net Europoje, gražiausių ir energingas miestų. Barselona yra kontrastų miestas, kuris yra akivaizdus savo architektūra, iš gotikinių spindulių ir šiuolaikinių kreivių, įskaitant garsiąją santuokos - Sagrada Familia.

Barselona yra padalintas į dvi dalis. Senas miestas, kuris yra miesto širdis, apima prekybos, kavinių ir muziejų. Tada Port Vell uosto, kuris yra barai, restoranai, parduotuvės, IMAX teatras ir didžiausią akvariumą Europoje, o ne per toli nuo pagrindinio Barselonos keltų uosto.

Apie Savona

Savona yra vienas iš svarbiausių miestų, jūrų ir pramonės centrų Šiaurės Italijos regione Ligūrijos dėl Viduržemio jūros. Jis įsikūręs apie 25 mylių nuo Genujos. Savona yra dalis provincijos su didžiausiu miškų danga visoje Italijoje.

Savona yra žinomas nuo ankstyvųjų Romos laikų. Viduramžiais tai buvo klestinti svarbus prekybos centras, kol nugalėjo ir aneksavo Genuja 1528 lankytini vietovės objektai Savona yra 16-ojo amžiaus pilis ir katedra (16-19 cento.).