Barselona Oran Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • reti persikėlimai
    16 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Apie Barselonoje

Barselona yra Ispanijos Katalonijos regiono sostinė ir yra vienas iš Ispanijos ar net Europoje, gražiausių ir energingas miestų. Barselona yra kontrastų miestas, kuris yra akivaizdus savo architektūra, iš gotikinių spindulių ir šiuolaikinių kreivių, įskaitant garsiąją santuokos - Sagrada Familia.

Barselona yra padalintas į dvi dalis. Senas miestas, kuris yra miesto širdis, apima prekybos, kavinių ir muziejų. Tada Port Vell uosto, kuris yra barai, restoranai, parduotuvės, IMAX teatras ir didžiausią akvariumą Europoje, o ne per toli nuo pagrindinio Barselonos keltų uosto.


Apie Oran

Oranas yra įsikūręs šiaurės vakarų Alžyre, ant Viduržemio jūros pakrantėje ir yra Oran provincijos sostinė. Oran turėjo spalvingą praeitį, matome okupaciją iš Ispanijos, Osmanai ir Prancūzijos. Šiandien Oranas yra svarbus prekybos centras, su tarptautine uostą siūlo daug keleivių ir krovinių vežimo paslaugoms.

Oran turtingas istorija paliko miestą su istorinių ir kultūrinių vertybių, turto garsiausių iš kurių yra 17 a Qasr el-Bey (Bey pilis). Taip pat verta aplankyti yra Santa Cruz Ispanijos bažnyčia, ir miesto daug muziejų ir mečečių.

Oranas yra įrengta daug įrenginių, skirtų turistams, ir turi platų viešbučių, kino teatrų, teatrų, meno centrai ir restoranų


Kaip geriausią kainą už savo Barselona oran keltas

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltai iš Barselonos į Oran. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Barselona Oran maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Barcelona Oran keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Barselona Oran yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .