Barselona į Maroką Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Barselonoje

Barselona yra Ispanijos Katalonijos regiono sostinė ir yra vienas iš Ispanijos ar net Europoje, gražiausių ir energingas miestų. Barselona yra kontrastų miestas, kuris yra akivaizdus savo architektūra, iš gotikinių spindulių ir šiuolaikinių kreivių, įskaitant garsiąją santuokos - Sagrada Familia.

Barselona yra padalintas į dvi dalis. Senas miestas, kuris yra miesto širdis, apima prekybos, kavinių ir muziejų. Tada Port Vell uosto, kuris yra barai, restoranai, parduotuvės, IMAX teatras ir didžiausią akvariumą Europoje, o ne per toli nuo pagrindinio Barselonos keltų uosto.

Apie Marokas

Marokas įsikūręs Šiaurės Afrikos labiausiai vakarų taško, ribojasi Alžyras ir Mauritanija. Marokas turi įvairų kraštovaizdį, nuo smėlio paplūdimiai derlingos lygumos į įspūdingą Atlas kalnų, kurie eina per šalies centre.

Maroko rinkos yra verta aplankyti. Tikimasi, kad jūs derėtis truputį už prekes (originalas prašoma kaina gali būti bet kas iki 50 kartų tikrojo laukiamo kainą bet kurio elemento). Tai akivaizdžiai fantastiška naujiena už bet kokius Wannabe Apprentice kandidatų, kurie planuoja savo atostogas.

Taip pat galite pabandyti hamamas. Hamamus yra socialiniai garinės pirtys, kuriuos galima rasti visoje šalyje. Jie laikoma daug būti esminė kelionę į Maroką. Dauguma hamamus yra vienos lyties.

Marokas Kelionių vadovas

Marokas patyrė turistų pastaraisiais metais antplūdžio; Į smėlėti paplūdimiai ir energingas miestų padaryti Marokas populiarios su lankytojais iš viso pasaulio, kurie plūsta į Maroką patirti šiltą klimatą ir turtingą kultūrą, kad šalį pasiūlymus.

Pasakykite žodį Maroke ir jūs dažnai sutiktas su tuščių žvilgsnių serijos ir glumina išraiškas. Paminėti, Tačiau Kasablanka miestą ir jums bus atlyginta su nostalgiškų šypsenų kaip protai yra įmestas į vieną iš tautos mėgstamiausią filmą. Marakešo paminėjimas bus priminti žmonėms egzotiškų rinkų nusidažyti su vietų ir kvepia arabų pasaulyje. Iš Tangier uosto bus priminti žmonėms ilgą eilę žinomų žmonių, kurie suplūdo į gauti iš šio Afrikos tautos žavesio tiek iš Čerčilis į Jimi Hendrix.

Kaip matote, Marokas yra vieta eiti!