Barselona Livorno Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Barselona Livorno keltų

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Barselonos į Livorno. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Barselona Livorno maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Barcelona Livorno keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Barselona Livorno yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Barselonoje

Barselona yra Ispanijos Katalonijos regiono sostinė ir yra vienas iš Ispanijos ar net Europoje, gražiausių ir energingas miestų. Barselona yra kontrastų miestas, kuris yra akivaizdus savo architektūra, iš gotikinių spindulių ir šiuolaikinių kreivių, įskaitant garsiąją santuokos - Sagrada Familia.

Barselona yra padalintas į dvi dalis. Senas miestas, kuris yra miesto širdis, apima prekybos, kavinių ir muziejų. Tada Port Vell uosto, kuris yra barai, restoranai, parduotuvės, IMAX teatras ir didžiausią akvariumą Europoje, o ne per toli nuo pagrindinio Barselonos keltų uosto.

Apie Livorno

Livornas keltų uostas yra Toskanos regiono šiaurės vakarinėje Italijos rytinės pakrantės Ligūrijos jūros, apie 50 mylių į Korsikos šiaurės rytuose. Jūs galite gauti dažnai plaukimo iš Livorno į Šiaurės Afriką, Korsikos ir Sardinijos, ir visa tai galima užsisakyti per AFerry

Livornas yra vienas iš svarbiausių keltų uostuose Italijoje siūlo reisai į tiek Korsikos ir Sardinijos ir yra taip pat vienas iš šalies didžiųjų uostų miestuose. Livornas supa gražus jūros ir gamtos su nuostabiu kaimo įskaitant turtingas parkų.

Jūs galite sugauti keltu iš Livorno keltų uosto į Bastia, Golfo Aranci, Barselona, Porto Vecchio ir Olbija ir Tanger Med (Marokas) su keltų operatorių Korsika-Sardinija Keltai, Grimaldi keltai prestižą ir Moby Lines ir Capraia su Toremar.

Krovinių Lyderiai klubas paskelbė Livornas keltų uosto kaip didžiausias uosto regione, nes iš statinių ir įrenginių vietos, kurie stengiasi įtikti bet kokiam laivui pobūdžio ir neperleido prekių kategoriją.