Barselona Ibiza Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimų per savaitę
    9 valandos
    Gauti kainą
  • 3 perėjimų per savaitę
    7 valandos 59 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Mažos Barselona Ibiza kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Barselona Ibiza keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Barselonos į Ibiza. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Barselona Ibiza maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Barcelona Ibiza keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Barselona Ibiza yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Barselonoje

Barselona yra Ispanijos Katalonijos regiono sostinė ir yra vienas iš Ispanijos ar net Europoje, gražiausių ir energingas miestų. Barselona yra kontrastų miestas, kuris yra akivaizdus savo architektūra, iš gotikinių spindulių ir šiuolaikinių kreivių, įskaitant garsiąją santuokos - Sagrada Familia.

Barselona yra padalintas į dvi dalis. Senas miestas, kuris yra miesto širdis, apima prekybos, kavinių ir muziejų. Tada Port Vell uosto, kuris yra barai, restoranai, parduotuvės, IMAX teatras ir didžiausią akvariumą Europoje, o ne per toli nuo pagrindinio Barselonos keltų uosto.

Apie Ibiza

Katedros, Renesanso miesto sienų, ir mažų gatvelių, kad aplink jį, kontrastuoja su linksmas ir kosmopolitiška atmosfera uoste, ypač per vasaros naktų labirinte, blaivumo ir teisingai prisidėjo prie salos šlovės.

Vienas iš pagrindinių apeliacinių skundų dėl salos lankytojų yra jos 18 kilometrų paplūdimių ir upelių, iš labiausiai išsivysčiusių ir labiausiai mergelę. Ibiza yra labai populiarus turistų, ypač dėl savo legendinio naktinio gyvenimo.