Baras keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Baras Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į barą su AFerry. Keltai į Bar, Juodkalnija, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į BAR iš Bario.

Baras Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Bar valdo Jadrolinija. Kai ieškote keltu į Bar, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Baras keltai su Jadrolinija yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Bar bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Baras keltai
  • Baras keltai
  • Baras keltai

Apie Baras

"Baras yra pakrantės miestas ir uostas pietinėje Juodkalnijoje. Mieste nėra labai didelis su maždaug 18.000 gyventojų, bet yra daug dalykų, kuriuos reikia pamatyti ir padaryti, įskaitant senamiestyje Bar, Haj Nehaj tvirtovė ir karaliaus Nikola pilies. Ir, žinoma, Baras funkcijos nuostabius paplūdimius su skaidriu vandeniu -. Tipiški regiono

Jei planuojate apsistoti kelias dienas ar daugiau jums bus rasti daug galimybių požiūriu viešbučių ir svečių kambariai, taip pat restoranų ir barų.

Keltai į ir iš Bar

"Baras yra ant mažos šalies Juodkalnijos pakrantėje. Iš čia galite gauti keltu į Italijos pietus, iškirpimo kelis šimtus mylių keliauti žemę. Čia galite rasti pigų pasiūlymus dėl šių keltais su AFerry.

Juodkalnija Linijos " laivai yra pilnai įrengti laivai siūlo platų įrenginių laive, įskaitant kokybės kajučių ir oro stiliaus vietų, erdvus holai ir restoranais vietinių gėrybių ir tarptautinės virtuvės ar praeivius visą valgio ar tiesiog užkandis. Senamiestis ir tvirtovė yra gerai verta aplankyti, datuojamas kelis šimtus metų.

Baras uosto įrenginiai

Bar uostas vis dar yra ilgalaikės atnaujinimo, todėl patalpos yra gana pagrindinis. Tačiau miestas nėra toli, kur Jūs galite rasti visus įrenginius reikia reikia. Baras keltų uosto taip pat yra specializuotas keleivių terminalą su modernia įranga

Kelionė į Bar

Yra reguliariai autobusai iš išilgai visos pakrantės iki Bar. Taip pat yra įvairių ir dieną ir naktį traukinių paslaugos iš daugelio miestų Juodkalnija Baras, iš kur galite gauti jungiantis autobusu į uostą. Uosto yra gerai prijungtas geležinkeliais ir keliais, su tiesioginiu geležinkelių prieigą prie Belgradas.

Baras Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Montenegro Lines

Obala 13. jula bb, Bar, 85000, Montenegro

Jadrolinija

Obala 13. jula bb, Bar, 85000, Montenegro