Bandar BentanTelani keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Bandar BentanTelani Maršrutai

Užsisakykite keltu į Bandar BentanTelani su AFerry. Keltai į Bandar BentanTelani, Indonezijoje, yra prieinami iš Singapūro. Jūs galite imtis keltu į Bandar BentanTelani nuo Tanah Merah.

Bandar BentanTelani Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Bandar BentanTelani valdo Bintan Resort keltai. Kai ieškote keltu į Bandar BentanTelani, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat parodyti jums rezultatus panašių uostuose kaip Tanjung Pinang padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Bandar BentanTelani keltai su Bintan Resort keltai yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugos, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Bandar BentanTelani bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Bandar BentanTelani keltai
  • Bandar BentanTelani keltai
  • Bandar BentanTelani keltai

Apie Bandar BentanTelani

Bandar BentanTelani yra šiaurės vakarų pusėje Bintan Island, dalis Riau salyno Indonezijoje. Bandar BentanTelani gyvena brangių kurortų ir išdailintą veja, kuri yra kontrastas su kitais kurortų saloje, kur rasite ramią žvejų kaimelių ir pramonės gamyklose.

Keltai į ir iš Bandar BentanTelani

Bintan kurortas keltai , borto Viešbutyje yra muito parduotuvė, tualetą ir aplink 300 vietų. Keltas įmonė veikia keturių greitai amatų katamaranai.

Nuo Bandar BentanTelani Ferry Port galite gauti keltu į Tanah Merah Singapūre. Jūs galite užsisakyti keltų iš Indonezijos į Singapūrą per AFerry.

Kelionė į Bandar BentanTelani

"Yra daug maršrutinis autobusas autobusai laisvų tarp uosto ir didelių viešbučių saloje.

Bandar BentanTelani uosto įrenginiai

Tuo Bandar BentanTelani keltų terminalo rasite tualetą ir keletas nedidelių užkandžių parduotuvės.

Taigi, užsisakyti keltu į Indoneziją paprastai ir saugiai AFerry!

Bandar BentanTelani Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Bintan Resort Ferries

Bandar Bentan Telani, Bintan Island, Indonesia