Balio į Lembongan Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Balio į Lembongan keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Balio į Lembongan. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Balis į Lembongan maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Balio į Lembongan keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Balio į Lembongan yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Balis

Bali yra populiarus turistų žinomas dėl savo paplūdimių, koralinių rifų, žalia ugnikalnių kalnų, ryžių ryžių laukų purškimas ir meditacija rekolekcijas. Lankytinos kurortuose yra Nusa Dua, Seminyak ir Sanur. Balis kapitalo Denpasaras, įsikūręs pietinėje saloje. Balis turi turtingą istoriją populiarių svetainių, tokių kaip Uluwatu šventykla, motinos šventykla Besakih ir Pura Bratan.

Apie Lembongan

Lembongan yra vienas iš 3 Nusa Penida salų, kurie laukia nuo Balio ir Lombok, Indonezija. Dauguma turistų atvyksta čia likti kurortuose Grybų Bay. Žmonės patinka čia balto smėlio paplūdimiai krištolo vandenys kviečia snorkeling ar nardymas. Daug buriuotojams bus dėkingi geras bangas čia.