Balio į Gili Trawangan Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Balio į Gili Trawangan keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Balio į Gili Trawangan. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Balis į Gili Trawangan maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Balio į Gili Trawangan keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Balio į Gili Trawangan yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Balis

Bali yra populiarus turistų žinomas dėl savo paplūdimių, koralinių rifų, žalia ugnikalnių kalnų, ryžių ryžių laukų purškimas ir meditacija rekolekcijas. Lankytinos kurortuose yra Nusa Dua, Seminyak ir Sanur. Balis kapitalo Denpasaras, įsikūręs pietinėje saloje. Balis turi turtingą istoriją populiarių svetainių, tokių kaip Uluwatu šventykla, motinos šventykla Besakih ir Pura Bratan.

Apie Gili Trawangan

"Gili Trawangan yra didžiausias 3 Gili salų, kurie laukia Indonezijos šiaurės - vakarus nuo salos Lombokas. Pavadinimas Trawagnan kilęs iš žodžio, Terowongan , o tai reiškia tunelio statyti Japonijos okupacijos WW2 metu. Saloje yra puiki vieta pailsėti ant taikių ir ramioje smėlio paplūdimiai. Aplinkinių krištolo vandenys yra idealus nardymas. Keista rasite ir Irish Pub apie Gili Trawangan.