Balis Keltų

Balis Keltų
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Balis Keltų veikia nuo Balis, Indonezija kai Rojaus salų Pietryčių Azijoje.

Dėl visų Balis Keltų maršrutų ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Balis Ferry tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams registracija prasideda 30 min. prieš išvykimą

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Balis Keltų Maršrutai

   Apie lenta Balis Keltų

   reikės atsispausdinti užsakymo patvirtinime. Prašome patikrinti prieplaukos informacijos anksto tiksliai žinoti, kur eiti. Operatorius rekomenduoja registruojantis bent 30 minučių iki išvykimo.

   Kai jūs atvykstate į molo pateikti atspausdintą rezervacijos į valtį darbuotojų. Jie suteiks jums lipdukas arba įlaipinimo kortelę ir nukreips jus į savo valtis. Daugelyje uostų darbuotojai bus arti valties. Dauguma dokai turi darbuotojus, kurie padės jums pradėti savo bagažą.

   bagažo pašalpa iki 25 kg vienam asmeniui. Vietinis personalas pasilieka teisę atlikti saugumo patikrinimus. Prašome susisiekti su mumis, jei turite neįprastą bagažą asmeniniam naudojimui arba turite kokių nors klausimų.

   Šalia dokus galėsite nusipirkti užkandžių ir atgaiva, tačiau mes rekomenduojame jums pareikšti savo maistą.