Bali keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Balis Maršrutai

 • Gili Air į Bali / Bali į Gili Air
  7 perėjimų per savaitę
  2 valandos
 • Gili Trawangan į Bali / Bali į Gili Trawangan
  7 perėjimų per savaitę
  1 valandos 15 minutes
 • Nusa Lembongan į Bali / Bali į Nusa Lembongan
  7 perėjimų per savaitę
  30 minutes

Specialūs pasiūlymai

Galite užsakyti keltai iš Balio į Lembongan, Lombok, Gili Air ir Gili Trawangan su AFerry. Žiūrėti išvykimo lentos žemiau naujausius grafikus ir naudoti užsakymo formą kairėje užsisakyti Bali keltu su AFerry.

 • Bali keltai
 • Bali keltai
 • Bali keltai

Balis yra dalis Mažosios Sundos salos, esančių Pietų centrinėje dalyje Malajų salynas, tarp Java ir Lombok salų. Netoli pusiaujo, tai yra vienas iš labiausiai sudėtingų regionuose ir daugiau ugnikalnių veikla pasaulyje. Aukščiausias taškas saloje yra Agung kalnas su daugiau nei 3.000 m aukščio.

Sala apsupta koralų rifų, ideali vieta mėgstantiems nardymas. Anecdotally pietuose paplūdimiai balto smėlio, o tie, šiaurėje turi juoda smėlio. Tai yra tropinis klimatas, lietingą sezoną nuo spalio iki kovo ir sausas sezonas nuo birželio iki rugsėjo. Per dieną vidutinė temperatūra yra 20-33 ° C.

sala yra populiarus turistų ir yra žinomas dėl savo šokio, skulptūros, tapybos, juvelyrikos, kailių prekyba ir muzika.

Keltų terminalai

Serangan terminalas " yra įsikūręs pietinėje saloje (į pietus nuo Denpasar) maždaug 20 minučių nuo populiariausių turistinių vietų Kuta, Legian, Seminayek, Jimbaran ir Nusa Dua. Keltų paslaugos eiti į Lombokas/Teluk Kode ir Gili Trawangan salų

Sanur Jetty terminalas " yra į Denpasar rytus į pietus -. Rytinėje salos dalyje. Keltų paslaugos eiti į Lembongan ir Lombok/Senggigi Harbor Islands

Padangas įlankos terminalas " yra įsikūręs Central -. Rytinėje salos pakrantėje netoli Candidasa. Keltai eiti į Gili Trawangan ir Lombok/Teluk Kode salų.

Prieiga prie Balis terminalų

populiariausias metodas transportavimo saloje yra mopedai.


Taigi, užsisakyti keltu į arba iš Balio paprastai ir saugiai AFerry!

Apie Balis

Bali yra populiarus turistų žinomas dėl savo paplūdimiai, koraliniai rifai, žalia ugnikalnių kalnai, ryžių ryžių laukų purškimas ir meditacija rekolekcijas. Lankytinos kurortuose yra Nusa Dua, Seminyak ir Sanur. Balis kapitalo Denpasaras, įsikūręs pietinėje saloje. Balis turi turtingą istoriją populiarių svetainių, tokių kaip Uluwatu šventykla, motinos šventykla Besakih ir Pura Bratan.

Balis Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Bali Ferry (Liva Group HK Limited)

Padang Bai Pier, Padang Bai, Bali, 80871, Indonesia

BlueWater Express

Jl.Silayukti, Central Parkir Silayukti, Padang Bai, Padangbai, Karangasem, Karangasem Regency, Bali , 80801, Indonesia