Keltai į Balearų salas

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Balearų salas Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Jei Užsakymo keltu arba į Balearų salų yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Alkudija į Ciutadella . vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 27 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti Balearų salų keltu

  Rezervuoti Balearų salų keltu negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Apie Balearų salos

  Daugelis žmonių mano, Balearų salų, kaip tik Maljorka, Menorka ir Ibiza. Iš tiesų, yra 50 salų, kaip apibrėžta Balearų salyne; didžiausia iš jų - Maljorka, Menorka, Ibiza ir Formentera - gali būti pasiektas iš Ispanijos per kelto

  Balearų salų turi daug ką pasiūlyti daug turistų, kad plūsta į salas kasmet..

  gražūs paplūdimiai, vaizdingi uostai ir energingas ir spalvinga kultūra apeliacija kiekvienas priėmimo Balearų salų labai populiarios atostogų paskirties vietas turistų iš viso pasaulio.

  Yra daug dalykų, kuriuos matyti Balearų salų. Jeigu jūs einate į Ibiza, imtis kelionę į pietų pamatyti senąją dalį Ibizos miesto visose savo šlovės.

  arba pabėgti į miestą visai ir mėgautis beveik Neatrastų kaime Ibiza.

  Balearų salos vadovas

  50 salų Balearų salų, yra daug pamatyti, padaryti, ir atrasti. Nuo Ibizoje naktinis gyvenimas, į nepaliestos kraštovaizdis Formentara yra kažkas kiekvienam Balearų salas. "

  Yra daugiau šių populiarių salų, nei tiesiog vakarėlio Ibizoje ir masių anglų turistų Maljorkoje (Maljorka). Paplūdimiai ir oras šiose salose yra antra-į-nė ir daugelis vis dar nepaliestų turistų, kurie tik ir laukia, kol bus atrasti. Bet ne tik laikytis trijų pagrindinių salų Maljorka, Menorka ir Ibisoje; yra penkiasdešimt salos viso į Balearų salų kiekvienas su savo istorija ir paveldu.

  Su gražia Viduržemio jūros klimatas, fantastinis paplūdimiai ir uostų ir skanus vietinės virtuvės, ji yra lengva pamatyti, kodėl šios salos yra toks populiarus, su žmonių visoje Europoje. Vėlgi, keltai paleisti tarp trijų pagrindinių salų ir žemyninės Ispanijos todėl vietose ištirti yra neribotos. Taip pat yra galimybė išsinuomoti dviratį ar motoroleris ištirti visą salą visose savo šlovės.

  Su gražia Viduržemio jūros klimatas, fantastinis paplūdimiai ir uostų ir skanus vietinės virtuvės, ji yra lengva pamatyti, kodėl šios salos yra toks populiarus su žmonėmis visame Europoje.


  Kelionės į Balearų salų

  tai lengva gauti ir keliauti aplink Balearų salų. Keltai pereiti nuo Barselonos, Denia ir Valensijos į salas ir keltai keliauti tarp salų, o tai reiškia, nėra pasiteisinimas ne tyrinėti Balearų salų.

  Yra daug vietos autobusų prieinama kiekvienam iš salų. Ibiza turi autobusus visą naktį, užtikrinti saugų transportavimą į žmonių, kurie naudojasi naktinį gyvenimą, kad sala turi pasiūlyti. Populiariausios Soller geležinkelio eina per Maljorka, ir puikiai tinka bet kuriuo turistas, kad nori ištirti visą salą


  Ką pamatyti

  yra daug dalykų, kuriuos reikia pamatyti Balearų salų, pradedant Ibiza. Nežinoma daugeliui, yra daug daugiau šioje saloje ne tik vakarėlio ir naktiniai klubai. Paimkite kelionę po pietų pamatyti senąją dalį Ibiza Town visose savo šlovės gal pabėgti į miestą visai ir mėgautis beveik Neatrastų kaime Ibiza. Tačiau, jei Clubbing yra jūsų dalykas, eikite į San Antonijas, kur barai, klubai ir naktinis gyvenimas yra laikomas geriausių Europoje prieš miegą išjungti savo pagirių paplūdimyje.

  Pagrindinis akcentas, kad Maljorkoje yra jo kapitalas, Palma, kur daugelis sako, verta kelionė savo su daugybe parduotuvių ir restoranų būti padaryta. Nors, jei tai ne jūsų dalykas, Maljorkos kalnai gyvena kai kurie iš gražiausių kaimų Europoje, įskaitant Soller ir Valldemossa ar galbūt žygis palei neapdorotų kalnų maršrutų Serra de Tramuntara .

  Menorka garsėja savo džinas ir kelionė į Xoriguer Gin Distillery yra gerai verta kelionė džinas mėgėjams! Dėl istorijos mėgėjams, kelionė į Museu de Menorca yra ankstyviausia istoriją saloje. Kaip ir visi kiti Balearų salų, Menorka yra neįtikėtinai paplūdimiai, taip pat ir taip pat didelis miestas ir uostas Mao ar Mahon, garsėja savo baruose ir restoranuose.