Balearia keltai

Balearia
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Balearia keltu į Ispaniją, Maroką, Seutos, taip pat keltai į Menorka, Maljorkoje (Mallorca), Ibiza ir Forementera. Balearia moderni įspūdingas laivyno keltuose ir puikų aptarnavimą reikš bet kokią kelionę su jais privalo būti malonu. AFerry visada turi pigūs kainas Balearia keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Dėl visų Balearia maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Balearia keltų grafiką.

Apžvalga

Registracijos informacija

„Pėstiesiems“ keleiviai turi būti registruojami mažiausiai 60 minučių iki išvykimo, o visi kiti keleiviai - 90 minučių prieš išvykimą. Maršrute Sète-Nador visi keleiviai turi išvykti iš Sète likus 5 valandoms iki išvykimo, o iš Nadoras - 6 valandoms iki išvykimo.

Maršrutai:
28
Trumpiausias pervažiavimas:
Formentera - Ibiza
28 minutes
Populiariausias maršrutas:
Palma - Ibiza
Pigiausia:
Palma - Barcelona
210 €*
*Kaina remiantis:
 • Automobilis + 2
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 26 d., trečiadienis
 • Kelionė: 2020 m. lapkričio 3 d., antradienis

Balearia Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Palma - Ibiza
(Balearia)
308 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 9 d., trečiadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 11 d., penktadienis (Vienas kryptis)
 • Vanas + 2
Ibiza - Palma
(Balearia)
354 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 7 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 15 d., antradienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2
Palma - Barcelona
(Balearia)
210 €
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 26 d., trečiadienis
 • Kelionė: 2020 m. lapkričio 3 d., antradienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2

  Bortinis Balearia keltai

  Balearia veikti greitai keltai ir paprastųjų keltai ant jų maršrutų skaičių, kad būtų galima pasirinkti išvykimo geriausiai tinka jūsų poreikius. Rasite Balearia laivyną laivų yra gerai įrengtas, su daugeliu iš jų laivų siūlančių kabinos ir sėdimųjų variantų, baras/kavine, restoranas, TV ir parduotuvių asortimentą.

  Neseniai Balearia keltai įdiegė visiškai nauji laivai pagal prekės pavadinimą Balearia + , kaip dalis jų nuolat gerinti jų laivuose ir laivuose paslaugos. Balearia + , laivai derinti naujoves ir dizaino, kad suteikti Jums su komforto ir laive paslaugas galutinis.


  Ar naudojate Balearia Ibiza Formentera maršrutą, Balearia Alchesirasas Seuta keltas tarnyba, Balearia Palma Ibiza keltu, Balearia Valensija Ibiza keltas arba bet kuri kita Balearia kelto maršrutas, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę. Taigi, ką jūs laukiate?

  Tinka Užsakymas Informacinės

  galite užsisakyti katė ar šuo laive Balearia keltu su AFerry.

  Tiesiog pasirinkite maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

  AFerry.lt leidžia rezervuoti augintiniai nemokamai Balearia keltais , bet paminėkite jūs keliaujate su augintiniu įlipdamas.

  Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikės naminių pasą. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.