Bahamų salos keltai

Bahamų salos keltai
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Netrukus AFerry!

Galite naudoti AFerry užsisakyti Bahamos keltu į Bahamų salas tikrai gauti maksimalią naudą iš savo atostogų. Kodėl tiesiog likti vienoje saloje? Bahamų salos keltai yra pirmaujanti keltų bendrovė transporto tarp salų ir pasiūlyti patogų ir efektyvų buriavimo paslaugas. AFerry visada turi pigūs kainas Bahamos keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Bahamos keltai į Nassau, Cat sala, Harbor sala, Ispanijos Wells ir kt. Žiūrėkite žemiau visų Bahamos keltams maršrutus ir naujausius Bahamų keltai kainas ir buriavimo kartus. Paspauskite ant keltų maršrutų detaliojo Bahamai keltai Tvarkaraščiai ir tvarkaraščius informaciją.

Apžvalga

Registracijos informacija

Pėstieji keleiviai turi pradėti registruotis mažiausiai 30 min. prieš išvykimą, visi kiti keleiviai (taip pat transporto priemonių registravimas) - 60 min.prieš.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Bahamų salos keltai Maršrutai

      Laive Bahamų keltai

      Ant Bahamų keltu jūs patirsite visiškai uždaroje aplinkoje, oro kondicionieriai, siūlanti visą spektrą traukiniuose esančiais patogumais. Jūs taip pat patirti keleivių salono įgulos, kurios vienintelis troškimas yra padaryti jūsų kelionę malonus ir kas bus daugiau nei laimingi galėdami padėti jums lengvus užkandžius ir bevarages savo trumpą salos hop.

      Bahamų salos keltai pakviesti Jus kruizas Sealink Seawind arba Bo Hengy II , jų naujausias tarp salų Transportas keltas. Visi jų šiuolaikiniai laivai pareikšti turėti naujausias funkcijas saugos ir komforto.